Dejo ar zvaigzni dalībniece pašmāju seriālā būtu gatava spēlēt arī vīrieti!

0 komentāri

Līdz konkursa, kurā ikvienai interesentei ir iespēja tikt pie lomas seriālā Viņas melo labāk, noslēgumam atlikušas vairs vien nepilnas sešas dienas, bet skaits ar katru brīdi tikai pieaug. Portāls Skaties.lv novērojis, ka pieteikušās arī vairākas jaunkundzes, kuras pirms tam esam redzējuši televīzijā.

Par dažām jau esam ziņojuši, ka uz lomām cierē meitenes no tādiem šoviem kā O-Kartes akadēmija, Lauku sēta un Kāzu gūstā, un tagad šim sarakstam pievienojas arī pagājušajā pavasara lielākais notikums kanālā TV3 Dejo ar zvaigzni. Šim konkursam pieteikusies Latvijas lepnuma Mārtiņa Oliņa deju partnere Ilze Jankovsa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šķiet varētu spēlēt jebkuru lomu, pat ja būtu jābūt vīrietim. Kāpēc – skatuve dara mani dzīvu, tāda sajūta, ka kļūstu brīva, varu beidzot būt jebkas un darīt jebko…,” tā anketā par sevi izteikusies Ilze.

Bet pieteikšanās TURPINĀSun konkursa dalībnieču skaits pieaudzis līdz gandrīz 1700.

Foto: Ilze Jankovska un Mārtiņš Oliņš šovā Dejo ar zvaigzni

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas