Andris Bulis sader ar Viņas melo labāk producentu – tādas derības Tu vēl nebūsi redzējis!

0 komentāri

Seriāla Viņas melo labāk producents Rimvydas Martinaitis un aktieris Andris Bulis, kurš atveido Māri, noslēguši derības par strauji tuvojošo Eirovīzijas dziesmu konkursu. Likmes ir diezgan augstas.

Atgādināsim, ka šie abi vīri reiz jau noslēguši derībaskurā viņi bija pārliecināti, ka tieši viņu valstu basketbola komandas pārspēs viena otru. Toreiz Bulis zaudēja un pie lietuviešu vēstniecības 10 minūtes deklamēja kādu kaimiņvalsts dzejoli. Šoreiz derību galvenais objekts ir Eirovīžijas dziesmu konkurss un mūsu pārstāvniecības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Martinaitis un Bulis saderējuši – ja Lietuva iegūs augstāku vietu, viņš vienu kļūs par leišu pārstāvja, Donāta Montvida jeb Donija Montella kalpu, pienesot viņam dvieļus, stiepjot koferus u.c. Taču Justa augstākas vietas gadījumā seriāla Viņas melo labāk producents Rimvydas dodas uz mēģinājumiem, velk tautastērpu un ar kolektīvu kopā dejo Sudmaliņas.

Tātad, kurš kuru – Justs Doniju? Bulis Rimvīdu? To noskaidro jau pavisam drīz!

Foto: Viņas melo labāk sezonas atklāšanas ballīte

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas