Vai esi gatavs smieklu jūrai!? Jaunā komēdijseriāla Bitīt’ matos jaunākā sērija!

2 komentāri

Jau kopš pagājušās sestdienas kanāls TV3 visai ģimenei piedāvā jautrus brīžus kopā ar seriālu Bitīt’ matos! Pagaidām vienam no galvenajiem varoņiem, Kristeram, īsti neizdodas iejusties mazpilsētas saimē.

Kristera pirmā darba diena frizētavā Bitīte sākas ar pārpratumu – Zaķīšu kaimiņš un apsardzes firmas īpašnieks Gustavs notur Kristeru par zagli. Ojārs ir sašutis par to, ka Kristers flirtē ar abām viņa meitām, un visiem spēkiem mēģina no viņa atbrīvoties. Ojāru atbalsta Gustavs, kurš cer apprecēt Vēsmu. Notikumos iejaucas arī apbedīšanas biroja īpašnieki Nellija un Ilmārs. Kristers veikli izvairās no visiem Ojāra izliktajiem slazdiem, bet kādas sievietes ierašanās pārsteidz viņu pilnīgi nesagatavotu.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Lorena Zunde
  +1

  Lorena Zunde

  Būtu daudz interesentāk un būtu arī vairāk skatītāju ja neietu tikai 1 reizi nedēļā vai nu ja arī iet 1 reizi nedēļā tad vismaz divas sērijas varētu rādīt , a to kaut kā pavisam negribās skatīties ka tik maz rāda .

  14.02.2016 18:11

 • Valts Sarkanis
  0

  Valts Sarkanis

  Man patika šis jaunais gabals, droši vien, ka tapšu par pamatīgu skatītāju

  14.02.2016 16:23

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas