Vai atceries? UgunsGrēka policists Jarāns smieklīgajā seriālā Ferdinands Lieliskais

1 komentārs

Aktieris Jānis Jarāns gadiem priecējis gan teātra, gan TV skatītājus ar amizantiem jokiem. Tomēr nu viņu TV skatītāji jau raduši redzēt krietni nopietnākā ampluā – policista un Zentas pielūdzēja lomā Induļa lomā seriālā UgunsGrēks.

Diez cik daudzi no jums vēl atminas Jāņa Jarāna jociņus jautrajā seriālā Ferdinands Lieliskais? Tajā stāsts bija par kādu savādu ģimenīti ar visai ekstravagantu uzvārdu – Lieliskie. Nu visiem Jarāna humora mīļiem ir iespēja vēlreiz sekot līdzi Lielisko ikdienas gaitām, jo seriāls pieejams video portālā TVPlay. Katru darba dienu plkst. 14.00 portālā tiek ievietota jauna sērija, līdz brīdim, kad visas seriāla epizodes būs brīvi pieejamas apskatei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pērn Jarāns, kurš daudziem TV skatītājiem joprojām asociējas kā Miedziņš, svinēja savu 60 gadu jubileju. Interesanti, ka Jānis Jarāns reti saņem dāvanas dzimšanas dienās un vārda dienās, jo vārda dienu viņš svin Jāņos – 24. jūnijā, bet dzimšanas dienu uzreiz pēc tam – 25. jūnijā.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

 • Edgars Čaplinskis
  0

  Edgars Čaplinskis

  Jā atceros šo seriālu bet nebij nekas izcils
  Laikam Ugunsgrēku un sirds mīļo Moniku komēdiju žanrā Latvijā nepārspēs

  21.04.2016 19:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas