Zenta pamatīgi sagrēkojusi – skaties UgunsGrēka jaunāko sēriju!

0 komentāri

Seriāla UgunsGrēks viena no iemīļotākajām varonēm Zenta pēdējā laikā uzvedusies nelāgi, tādēļ tikai likumsakarīgi, ka viesnīcas darbinieki pieņēmuši lēmumu ar pļāpīgo istabeni nekontaktēt. Dzīve piespēlējusi pārbaudījumus arī citiem seriāla varoņiem.

Fēlikss nolemj, ka par Zentas šantāžu ir jāizstāsta Aivaram. Dana ierodas pie Grīnberga un izstāsta viņam par Evas un Gata romānu. Edijs uzzina, ka Sandija bija nolaupījusi Kristu. Zenta atklāj Aivaram, ka Fēlikss un Magda ir pārgulējuši. Aivars Zentai nenotic. Grīnbergs atsakās dzert Evas dotās zāles. Edijs sāk novērot Sandiju. Viesnīcas darbinieki atsakās runāt ar Zentu. Edijs uzdod nepatīkamu jautājumu Sandijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Seriāla jauno 42. sērija skaties video!

Foto

Video: UgunsGrēka 42. sērija

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas