VIDEO: vēsturiskie seriāla UgunsGrēks filmēšanas laukuma kuriozi

1 komentārs

Dziesmas, grāmatas, pat parasti raksti internetā – nekas no iepriekš minētā (vismaz pārliecinoši lielākā daļa) netop ar pirmo reizi! Katram ir vai nu uzmetums, vai mēģinājumi tikt līdz galarezultātam. Arī seriāls UgunsGrēks tiek filmēts un filmēts, līdz sasniedz to, ko katru darbadienas vakaru līdz pat pavasarim varēsim vērot kanālā TV3.

Lai gan aktieriem ir ļoti grūts darbs, ja to nepavadīs jautrā gaisotnē, kā lai citādāk to iemīl? Portāls Skaties.lv piedāvā iepriekšējo sezonu filmēšanas laukuma aizkadrus un kuriozus. Noskaties, un papriecāsimies visi kopā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto: kā tapa pirmās UgunsGrēka sezonas?

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gita Grase
    0

    Gita Grase

    Ieteikums autoriem - vismaz tad, kad paredzēta kāda aina ar drukāšanu Aivara kabinetā - lūdzu vismaz pieliekat vadus printerim ... Šāda modeļa printeriem nav bezvadu slēgums ar datoru

    03.02.2016 19:36

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas