UNIKĀLI FOTO: vēsturiski kadri no uzņemšanas – UgunsGrēka aktieri ir lieli jautrīši!

0 komentāri

Par godu seriāla UgunsGrēks 1000. sērijai, portāls Skaties.lv publicēja fotogaleriju ar unikāliem kadriem no pirmo sēriju uzņemšanas laukuma. Tā kā popularitāte bija vērā ņemama, lūk, vēl daži fotoattēli, kuriem jau ir vēsturiska vērtība.

Spriežot pēc šīm fotogrāfijām, cauri gadiem UgunsGrēka filmēšanas laukumā vienmēr valdījusi jautra atmosfēra, un kāpēc gan lai tā nebūtu!? Koķetā Zane Daudziņa laiž danci ar Dailes teātra aktieri Daini Gaideli, citam grimu nepieciešams atjaunot īsi pirms epizodes filmēšanas, citi vienkārši katru brīvu brīdi pozē fotoobjektīvam, piemēram, Valmieras Drāmas teātra aktrise, slavenākās Latvijas istabenes Zentiņas lomas atveidotāja Regīna Devīte. Lūk, ekskluzīvs ieskats, kā aktieriem klājās filmēšanas laukumā pirms daudziem gadiem, kad vēl tapa tikai pirmās sezonas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas