“UgunsGrēks”: viesnīca atgūta; Edijs joprojām pazudis; Vadims nolaupa Lidiju

0 komentāri
“UgunsGrēks”: viesnīca atgūta; Edijs joprojām pazudis; Vadims nolaupa Lidiju
TV3 Publicitātes foto

Šovakar TV3 kanālā un arī turpmāk katru darba dienu, izņemot piektdienas, plkst. 20:20 pie saviem skatītājiem atgriezies tautas iemīļotais seriāls “UgunsGrēks”, kas iepriekšējo sezonu noslēdza ar šoku. Tas gaidas pēc atbildēm tikai palielināja, tāpēc uzreiz pēc pirmās sērijas beigām portāls Skaties.lv piedāvā atskatu uz to, kā iesākusies 12. sezona.

Ir ieradies Aivars ar lasāmu kaunu sejā, jo viņu Ieva ir pievīlusi – viesnīca, kas nozīmē, viņa bērnības mājas un atmiņas ir pārdotas Āboliņiem. Taču vecais vīrs izrādās gudrāks, nekā daudziem varētu šķist, jo viņš darījumā ir iesaistījis nevienam nezināmu savu cilvēku, kurš ātri vien no Danas viesnīcu pārpircis. Lai nedaudz liktu apdomāt savu rīcību, vecais tēvs savai mazmeitai par gala iznākumu nesaka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Edijs ar Gati joprojām kā akā iekrituši kopā ar visu Vadima mazmeitu, Aņu. Uzzinot, ka Lidija joprojām ir viesnīca, Vadims ar Donātu un pārējiem nolemj viņu nolaupīt, piedraudot ar ieroci.

Intrigas, personāžu atmaskošanas un ass sižets – to jau rītvakar un visas 12. sezonas laikā skaties seriālā “UgunsGrēks”!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas