UgunsGrēka zvaigznei Zanei Daudziņai šodien vārda diena – sveicam!

2 komentāri

Pienācis 19. februāris, kad Latvijā vārda dienu svin Zanes, kas nozīmē, – svētki ir arī pašmāju populārākā seriāla Helēnas lomas atveidotājai Zanei Daudziņai.

Bez pazīstamās aktrises šodien Latvijā vārda svētkus svin vēl 5364 Zanes, kas ir prāvs pulciņš. Helēna ir viens no tiem tēliem, kas seriālā UgunsGrēks ir kopš pašiem pirmsākumiem, taču teātra skatuve un seriāls nav vienīgā Zanes Daudziņas darbības joma. Bez viņas pašlaik aktuālākā darba – monoizrādes Tāda es esmu! – Z. Daudziņa jau kopš 2000. gada pasniedz praktiskās skatuves runas nodarbības Dramatiskā teātra aktieru un režisoru kursu studentiem Latvijas Kultūras akadēmijā. Ir arī Humanitāro zinātņu maģistre mākslās un filoloģijas maģistre, tāpēc viņas atveidotā tēla – Helēnas – runas īpatnības (būdama latviete, perfekti atveido krievvalodīgu sievieti) ir tikai likumsakarīgas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāla Skaties.lv komanda sveic aktrisi svētkos!

Foto: aktrise Zane Daudziņa dzīvē, televīzijas ekrānā un uz skatuves

Video

2 komentāri

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas