UgunsGrēka zvaigzne Ilze Pukinska seriāla asarainajās ainās “izraud” vīra nāvi

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

UgunsGrēka Silvija, Valmieras teātra aktrise Ilze Pukinska intervijā žurnālam Ieva atklāti stāsta par tikšanu pāri skumjām un šīs vasaras priecīgāko notikumu – meitas Margaretas atgriešanos no Skotijas.

Aktrises lielākais balsts dzīvē ir viņas mamma, kas viņai palīdzēja gan tad, kad piedzima meita Margareta, gan smagākajos dzīves brīžos.

“Mammai bija ļoti labas attiecības ar manu dzīvesbiedru Aigaru – viņi sapratās no pusvārda. Un mamma ļoti palīdzēja mums abiem, bieži pieskatot Margaretu, jo mēs dzīvojām Baltezerā, bet strādāju Valmierā un braukāju turp atpakaļ. Pilnīgi neiedomājams dzīvesveids, audzinot bērnu!” – intervijā žurnālam Ieva stāsta Pukinska. Viņas mamma nu ir pensijā, bet visu mūžu nostrādājusi Rīgas Vagonbūves rūpnīcā, kur bijusi Finanšu daļas vadītāja. “Tēvs bija taksometra šoferis, viņš diemžēl nomira agri – man tobrīd bija vien deviņpadsmit gadu.” Vecāki gan bijuši šķīrušies, tāpēc aktrise bērnību pavadījusi te pie viena, te – otra.

Sarežģītā bērnība atstājusi pēdas arī aktrises raksturā. “Esmu sevī vērsta, nekritīšu nevienam ap kaklu. Komunikabla, bet viegli nedraudzējos. Ne pārāk uzticos cilvēkiem, bet vienlaikus esmu izbadējusies pēc mīlas. (Smejas). Man ir ļoti daudz labu paziņu, man patīk parunāties, bet īstajai, dziļajai komunikācijai neesmu atvērta. Jā, un arī īstu draugu man nav daudz, uzskata UgunsGrēka zvaigzne.

Šovasar no Skotijas atbraukusi meita Margareta, kas tur uzsākusi studijas. “Laikam jau pilnā mērā piedzīvoju tukšās ligzdas sindromu, par ko līdz šim biju lasījusi tikai psiholoģiskos rakstos. Kad meita aizbrauca, stāvēju lidostā un raudāju, bet pēc tam mani pārņēma milzīga vientulība, kas laikam vēl nav beigusies.” Tukšumu gan mazliet aizpildot radu puisis Brencis no Amerikas, kurš studē Rīgas Tehniskajā universitātē.

“Sarežģīts bija brīdis, kad mūžībā pēkšņi aizgāja mans vīrs, Margaretas tēvs. Es biju pilnībā izsista no līdzsvara, bet zināju, ka man jāsavācas, jo bērnam ir vēl trakāk. Nav viegli divpadsmit gadu vecumā zaudēt tēvu. Es neļāvu sev raudāt, neļāvu izrādīt sev skumjas,” atceras aktrise. “Laikam mans raksturs noslāpē visas emocijas. Bet tas, ka neesi izreaģējis savas bēdas, ar gadiem uzkrājas. Zinu, ka tas jādabū laukā, taču tas nav viegli. No tā rodas dažādas veselības problēmas… Paldies Dievam, ka man ir teātris, – vismaz tur varu atbrīvot visas savas emocijas. Starp citu, uzreiz pēc bērēm man bija jāspēlē komiska loma, savukārt seriālā man tika asarainās ainas, kur varēju daudz ko izreaģēt.”

FOTO

VIDEO: seriāla UgunsGrēks asākie momenti

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas