Leģendārā Mildiņa: “Vai latvietis ir gatavs dzīvei bez “UgunsGrēka”? Lūk, tas ir labs jautājums!”

11 komentāri
Leģendārā Mildiņa: “Vai latvietis ir gatavs dzīvei bez “UgunsGrēka”? Lūk, tas ir labs jautājums!”
Foto: Reinis Oliņš

“Vai latvietis ir gatavs dzīvei bez “UgunsGrēka”? Lūk, tas ir labs jautājums! Nu, gānīt jau mūs ir sākuši, kas nozīmē, ka viņiem būs grūti bez mums!” smej aktrise, kura ir viena no lielā sešinieka, kas seriālā ir no pašas pirmās dienas – Ilze Vazdika. Sarunā portālam Skaties.lv Dailes teātra aktrise ieskicē savu lomu latviešu populārākajā seriālā, kā arī to, ko iesāks nākotnē.

“Bet es jau samierinos, kā šī ir mana pēdējā sezona kādā seriālā!” novelk Vazdika. “Ar dzīvi pēc “UgunsGrēka” tāpat kā dabā pēc liela ugunsgrēka – pēc tam atkal ceļas kājās! Katrs atkal gaidīs savu iespēju to sviestiņu uz maizītes uzlikt. Gan jau nāks tā iespēja.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jautāta, vai pašai ir kaut kādas vīzijas, viņa attrauc: “Nē, manos gados vīzijas vairs nevajag! Man viss jādara lēnām, jo nav vairs tie gadi un spēka, lai varētu cerēt vēl uz nez kādu nākotni vai darbu.”

Foto: Mildiņa seriālā “UgunsGrēks”

Viņa pasākās Dievam, ka joprojām ir teātra štatā. “Tā ir mana lielākā vīzija un laime!” Taču, ja ko piedāvās kameras priekšā, kundze no tā neatteikšoties, vienīgi jāskatās pēc iespējām. “Ja varēšu to izpildīt, kāpēc gan ne!? Bet man tagad fiziski ir diezgan pagrūti. Bet es domāju, ka man ilgi neko nepiedāvās, jo es jau visiem esmu palikusi atmiņā kā pavāre.”

Vazdika vienmēr varējusi palepoties ar to, ka jaunībā darbojusies bez kavējumiem un bez nevienas “zilās lapas”. Tas, viņasprāt, arī ir skaidrojums, kāpēc uz vecumdienām palicis tik maz spēka. “Vienmēr esmu bijusi formā, tāpēc tagad vēl grūtāk ir aptvert to, ka vairs nevaru izdarīt tik daudz, cik jaunībā!”

11 komentāri

TOP komentāri

 • Andris
  +4

  Andris

  Malači viss aktieru kolektīvs, paldies par darbu.

  16.03.2017 19:16

 • L
  +3

  L

  bez ugunsgrēka... laikām pēc pēdējās sērijas būs jāuzspēlē Zilais valis

  16.03.2017 19:02

 • H
  +2

  H

  Dzīve bez ugunsgrēka? Vai tas ir iespējams?

  16.03.2017 19:00

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas