UgunsGrēka Kristas (un Sandijas) lomas atveidotāja nekad nav iespringusi uz Jaunā gada apņemšanām!

4 komentāri

2015. gads jau tūlīt, tūlīt būs izskanējis – daudz, kas noticis, bet vēl vairāk priekšā jaunajā – 2016. – gadā. Arī šajos 12 mēnešos aizvadītas kārtējās divas seriāla UgunsGrēks sezonas, bet nākamā gaidāma jau nākamgad jeb, precīzāk, nākammēnes, turklāt pavisam drīz. Līdz tam laiks noskaidrot, kādas apņemšanās sev sagādājuši varoņu atveidotāji. Ar Vazdikas un Devītes kundzi jau runājām, laiks portālam Skaties.lv pajautāt galvenā tēla spēlmanei Marijai Linartei.

Lai gan, Jauno gadu gaidot, parasti viena no visvairāk apspriestajām lietām ir apņemšanās sarakstu veidošana, gan populārākās Latvijas istabenes Zentas lomas atveidotāja, Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte, gan arī arī jaunā aktrise Marija Linarte, kura iejūtas seriāla UgunsGrēks galvenajos tēlos – dvīņu māsās Kristā un Sandijā, mums šo tēzi apgāza, sakot, ka nekādus uzstādījumus sev neliek. “Nebūs diži interesanti ar mani. Es speciāli par godu Jaunajam gadam īsti nekad neko neuzņemos, un vispār tā īsti pat tam nepievēršu uzmanību,” godīgi atzīst Linarte, kurai tas šķiet tik mazsvarīgi, ka pat nav īsti domājusi, cik jēdzīgas vai bezjēdzīgas ir šīs gadumijas apņemšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Marijai seriāla skatītājiem ir arī novēlējums Jaunajā gadā: “Es laikam novēlu būt. Nevis kaimiņa, drauga, naidnieka vai vēl kāda cita, bet gan būt savā dzīvē un tur justies, cik labi vien iespējams!”

Novēlam arī jaunajai aktrisei panākumiem un laimes pilnu Jauno gadu! :)

Foto

4 komentāri

TOP komentāri

 • pingviiina
  0

  pingviiina

  Pag pag...krista un viesturs Jauna sezona bus kopa redzami vai tikai bildes???

  03.01.2016 21:17

 • sesks
  0

  sesks

  Sakiet ļaudis, vai meitēnam nav drusku galvā sakāpis?

  31.12.2015 17:20

 • HS
  0

  HS

  Šokējoši, lol

  31.12.2015 01:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas