UgunsGrēka fanu testa uzvarētāja ierodas pēc lielās balvas – oriģinālā iRobot putekļsūcēja

1 komentārs

Ievai Ronei šogad svētku sezona ir jo īpaši veiksmīga, viņa, pateicoties dalībai Skaties.lv rīkotajā seriāla UgusnGrēks fanu testā, Ziemassvētkos un arī vārda dienā saņēma lielisku dāvanu – oriģinālo iRobot putekļsūcēju.

Līdz šim Ieva, piedaloties dažādos konkursos, bija laimējusi nelielas balvas, un oriģinālais iRobot putekļsūcējs ir līdz šim viņas absolūti vislielākais laimests.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ieva Skaties.lv pastāstīja, ka regulāri skatās seriālu UgunsGrēks, tāpēc arī varējusi pareizi atbildēt uz visiem testa jautājumiem. Ieva arī atklāj, ka ar padomu līdzējusi testu aizpildīt kolēģiem.

Atbildot uz jautājumu, kas nu notiks ar viņas līdzšinējo ”darba biedru” – veco putekļsūcēju, Ieva norāda, ka, visticamāk, tas nonāks pelnītā atpūtā garāžā.

Ieva, tāpat kā vēl 13 tūkstoši cilvēku, UgunsGrēka fanu testā uz visiem jautājumiem atbildēja pareizi, taču, veicot izlozi, izkrita tieši Ievas vārds. Kopumā UgunsGrēka fanu testā piedalījās vairāk nekā 16 tūkstoši cilvēku.

Lai arī iRobot izlozēts, joprojām vari aizpildīt UgunsGrēka testu šeit!

Ja šoreiz neizdevās tikt pie balvas, nebēdā – dažādi konkursi ar lielākām un mazākām balvām Skaties.lv notiks arī turpmāk.

1 komentārs

TOP komentāri

  • ievai ronei
    0

    ievai ronei

    sogad svetku sezona ir jo ipasi veiksmiga , vina. pateicoties dalibai skaties .lv rikotaja serial a ugunsgreks fanu testa .ziemassvetkus un ari varda diena sanema lielisku davanu . original iRobot puteklsuceju video

    10.01.2015 01:23

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas