FOTO: Seriāla UgunsGrēks atmiņu fotoalbums!

4 komentāri

Seriālam UgunsGrēks rit jau 16. sezona! Ir bijuši daudzi notikumi, mīlas trīsstūri, amizantas situācijas un joki. Kas to lai visu atceras?! Tāpēc Skaties.lv piedāvā Tev apskatīt UgunsGrēka atmiņu fotoalbumu no kādreizējo seriāla notikumu epizodēm.

Laiks iet un daudzas brīnišķīgas atmiņas, kas bijušas mūsu dzīvē, palēnām izplēn. Taču pakavēties atmiņās dažreiz ir tik interesanti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī seriāls UgunsGrēks ir teju kā cilvēks – ar saviem piedzīvojumiem, stāstiem, pārdzīvojumiem un personāžiem jau 16 sezonu garumā. Tāpēc piedāvājam Tev apskatīt Ugunsgrēka atmiņu fotoalbumu ar daudzām senām un, iespējams, jau aizmirstām un tomēr košām epizodēm!

Atceraties Leonu? Un diemžēl pāragri aizgājušo Mārtiņu Freimani? Un daudzus cits aktierus, kas savulaik mūs priecēja UgunsGrēkā!?

Skaties UgunsGrēka atmiņu fotoalbumu!

4 komentāri

TOP komentāri

 • ...
  0

  ...

  Skatīties jau varētu, ja vien veidotāji piedomātu par to kā skrien laiks un kā seriāla varoņiem mainās vecums. Tas taču nestāv uz vietas. Un, starp citu, reizēm tur notiek pilnīgi neloģiskas lietas.

  29.09.2016 20:00

 • Hedviga
  0

  Hedviga

  Vispār jau Aivaram un Mildai patlaban būtu jābūt simtgadniekiem, ja rēķina pēc Ieviņas vecuma...

  29.09.2016 19:05

 • asais
  0

  asais

  Pedejais mesls ne serials

  29.09.2016 18:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas