UgunsGrēkā atkal būs dvīņi!; šoreiz tās būs meitenes – Kristai uzradusies dvīņumāsa?

9 komentāri

Šīs nedēļas lielākais notikums Latvijas populārākajā seriālā pavisam noteikti ir divu varoņu – Sandijas un Intara – ierašanās Pētersonu viesnīcā. Tam visam blakus ir vēl kāda intriga – jaunā meitene ļoti atgādina UgunsGrēkā jau esošu varoni…

Kas ir Sandija?

Sandijas vecāki – vidusmēra cilvēki ar vidusmēra ienākumiem, kas dzīvo Rīgā – pirms pāris dienām atklājuši Sandijai, ka patiesībā viņa ir adoptēta. Vecāki atklāj šokējošu patiesību par Sandijas īstajiem vecākiem, šis pavērsiens pārsteigs nevienu vien skatītāju. Sandija ir 19 gadus veca, aktīva, temperamentīga, impulsīva un emocionāla meitene, kura tikko pabeigusi vidusskolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šai varonei seriāla veidotājiem, protams, nebija jāmeklē cita aktrise – viņu attēlos tā pati jaunā censone Marija Linarte, kas līdz šim seriālā darbojusies kā Krista. Atgādināsim, ka daudzas sezonas UgunsGrēkā bija redzami vēl daži personāži, kurus atveidoja viens un tas pats aktieris – kad seriālā bija redzams arī mūziķis Mārtiņš Freimanis, viņš kādu laiku attēloja gan Oto, gan Edgaru Pētersonus, kas ir viesnīcas īpašnieka, Aivara, mazdēli. Arī Ģirtam Ķesterim kādu laiku sanāca “rauties” divās lomās, jo blakus Fēliksa lomai bija jāspēlē arī leģendārā Leona tēls.

FOTO

Kā zināms, arī Kristas informācija par viņas vecākiem līdz šim ir bijusi diezgan skopa, ja, protams, neskaita to, ka vīrietis, ar kuru viņa pagājušajā sezonā jau bija gatava likties slīpi (un teorētiski to arī izdarīja, tikai pats akts izpalika), izrādījās viņas pazudušais tēvs. Kā tālāk risināsies abu meiteņu attiecības?

Abu jauno varoņu starpā nav mīlestības

Intara un Sandijas devīze – mērķis attaisno līdzekļus. Ar morāles dilemmām ne viens, ne otrs nemokās. Vienīgais, kas ir svarīgi, – īstenojot savas vēlmes, nenonākt policijas redzeslokā. Un vēl, lai arī viņiem labi saskan gan sadzīvē, gan seksuālajā ziņā, tomēr tā nav īsta mīlestība. Tieši Pētersonu viesnīcā abi sastaps cilvēkus, kuros iemīlēsies!

9 komentāri

TOP komentāri

 • fane
  +3

  fane

  Apbesijies jau.

  12.11.2015 00:58

 • liga
  +3

  liga

  Agrak skatijos so serialu
  Tagad paliek aizvien murgainak un murgainak.

  10.11.2015 21:31

 • 54a3
  +2

  54a3

  kur var pieteikties rakstīt scenārijus ugunsgrēkam? tādu h**ņ* arī es varu izdomāt. katram būs pa dvīņu brālim/māsai. viens otru gribēs izd***t. būtu labais, ne? un tādu s*** rāda pa TV. lol

  10.11.2015 18:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas