UgunsGrēkā atkal atskan šāviens – vai Karīna ir pagalam?

1 komentārs
UgunsGrēkā atkal atskan šāviens – vai Karīna ir pagalam?
Foto: Flickr

Skatītāju iemīļotā seriāla UgunsGrēks veidotāji savus fanus laikam speciāli sāk pieradināt pie tā, ka katra nedēļa noslēgsies uz dramatiskas nots – pagājušajā nedēļā tiek sašauta Krista ar bultu, šonedēļ – atskan pistoles šāviens.

Gunārs ieskatījies Karīnā jau no pirmās dienas

Jau kopš brīža, kad skatītāji tik tikko bija iepazinušies ar jauno Pētersonu viesnīcas kafejnīcas viesmīli, bija skaidrs, ka tās priekšniekam Gunāram sarkanmatainā Karīna, kuru atveido Zane Burnicka, tīri labi iet pie sirds. Ne velti pagājušajā nedēļā no šīs varones sagaidījām arī striptīzu. Taču paralēli šo attiecību attīstībai tajās pamazām sāka jaukties arī Milda, kura nespēja ”panest” konkurenci, jo bija pieradusi, ka virtuvē darbojas viena. Šonedēļ tam “pieslēdzās” arī Helēna, un ar ko tas viss beidzās, varējāt vērot šodienas sērijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Helēna pārmāca Karīnu ar… pistoles šāvienu?

Zanes Daudziņas atveidoto Helēnu UgunsGrēka fani jau iepriekš iepazinuši kā ļoti emocionālu un tāpēc brīžiem pat lēmumos pārsteidzīgu būtni – nekā citādi netiekot galā, viņa nolēma ķerties pie radikāla lēmuma un piedraudēt nevēlamajai dāmai ar ieroci. Kas notiku, ja mēs visi šādi skaidrotu savas darīšanas? Par to varam pārliecināties neskaitāmajos gadījumos ASV vidusskolās.

Lai tiktu pēc iespējas prom no cilvēku acīm, Helēna Jezupam palūdza kādu no viesnīcas numuriņu atslēgām un pasūtīja vīnu, taču piekodināja, lai tieši Karīna būtu tā, kas viņai atnes pasūtījumu. Ienākot numuriņā, Donāta izredzētā īpaši neceremonējās un uzreiz izvilka ieroci. Tiesa, Karīna šajā brīdī neizradīja nekādas bailes, bet gan tieši pretēji – apbrīnojamu drosmi. Viņas uzsāka cīniņu un tad atskanēja šāviens. Jau nākamnedēļ noskaidrosim, ko šī drosme viesmīlei maksāja…

1 komentārs

TOP komentāri

  • Aija
    +1

    Aija

    Es ļoti ceru, ka Karīna ir pagalam :D

    30.10.2015 11:14

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas