UgunsGrēka 15. sezona startēs 1. februārī!; kas tajā sagaidāms?

7 komentāri

Līdz šim Sandijas pūliņi netrāpīja desmitniekā – nekādi neizdevās novākt no ceļa Kristu, tāpēc radies jauns plāns! Plāns, kurā Sandija ieņemtu Kristas vietu… Jā, vizuāli abas māsas ir līdzīgas, taču vai raksturā? Vai tiešām savtīgā Sandija spēs kļūt par stipro un godīgo Kristu? Skatieties UgunsGrēks jauno – piecpadsmito – sezonu jau 1. februārī – no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.20 kanālos TV3 un TVPlay!

Kristas un Sandijas lomu atveidotāja Marija Linarte atklāj: ”Gan iepriekšējā, gan jaunajā sezonā katra diena filmēšanas laukumā man ir kā jauna mācību stunda. Es, tāpat kā manas varones, Sandija un Krista, mācos spert pirmos soļos savā jaunajā, pieauguša cilvēka dzīvē. Tomēr ne vienmēr pirmie soļi ir tie pareizie, un dažkārt tas var novest līdz vājprātam. Jautājums – kurai no mums? To, lai nosaka skatītāji!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

15. sezonā Kristai ir sakrājies ļoti daudz jautājumu. Krista ir neizpratnē par to, kas viņai vēl ļaunu, kam un kāpēc viņa pārskrējusi ceļu. Krista pat nezina, ka viņai ir māsa… To nezina arī citi viesnīcas iemītnieki, jo tā, iespējams, būtu cerība, ka Sandija tiktu atmaskota. Vai tiešām apkārtējie nepamanīs, ka ar Kristu kaut kas nav kārtībā – ka nav vairāk jaukās meitenes Kristas? Tāpat šajā sezonā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem – kā noslēgsies Sandijas cīņa par naudu un varu? Kādas būs Kristas izredzes izdzīvot? Būt atkarīgai no nežēlīgas māsas rīcības, var izrādīties bīstami! Tas viss UgunsGrēka 15. sezonā, kas atgriežas ar jauniem pavērsieniem un interesantiem notikumiem.

Foto: dzīve seriāla UgunsGrēks aizkulisēs

7 komentāri

TOP komentāri

 • Foršais cilvēks
  +3

  Foršais cilvēks

  Jau tik ātri es mīlu šo seriālu♥♥♥×

  18.01.2016 19:14

 • Evelina Rudzite
  +1

  Evelina Rudzite

  vai aņa būs atpakaļ un ieva?

  20.01.2016 18:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas