Tu nekad neticēsi, ar ko Zenta cenšas piekukuļot savainoto Magdu!

4 komentāri

Vakar seriālā UgunsGrēks atkal izcēlās Zenta, taču šoreiz pavisam trakā veidā – iesitot Magdai ar gludekli pa galvu! Šodienas sērijā viņa sabīsies, vai gadījumā kundzi nav nositusi, taču tas beigsies diezgan interesanti…

Zenta nobīstas, ka nogalinājusi Magdu. Jevgēņija pārdzīvo, kā Fēliksam pateikt, ka gaidāmais bērns ir meitene. Jezupu pārsteidz Fēliksa rīcība. Zentu šokē fakts, ka Magda ir dzīva. Magda vēlas izsaukt policiju un “iesēdināt” Zentu. Helēna cenšas palīdzēt Jevgēņijai un runā ar Fēliksu. Fēlikss Helēnā neklausās. Zenta cenšas salabt ar Magdu un nes viņai alkohola pudeli. Intars melo Sandijai par Kristu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video: seriāls UgunsGrēks, 19. sērija

4 komentāri

TOP komentāri

 • Eva
  +2

  Eva

  Man ļoti patīk uguns grēks. Bet kārtējais Zentas iznāciens ir vienkārši kaitinošs. Negribas vairs skatīties. Kā zenta parādās tā jātin prom. Bišku pa traku jau aiziet zentas scenārijs

  02.03.2016 21:41

 • Linda
  +1

  Linda

  Arī piekrītu par Zentu! Ļoti krīt uz nerviem tās situācijas,kad Zenta bija pazudusi,seriāls bija lielisks,šobrīd traucē viņas uznācieni!

  03.03.2016 20:26

 • pfff
  0

  pfff

  Piekrītu, ka tiklīdz Zenta atkal strādā Pētersonu viesnīcā, tā seriāls kļūst nebaudāms, jo citi varoņi atkal cieš viņas dēļ, un visi viņas grēki paliek nesodīti.

  03.03.2016 10:37

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas