Šoks pēc šoka – UgunsGrēka šīs nedēļas pēdējā sērijā Krista dabū bultu ribās!

1 komentārs
Šoks pēc šoka – UgunsGrēka šīs nedēļas pēdējā sērijā Krista dabū bultu ribās!
Foto: ekrānuzņēmums

Vakar Zentiņa pazaudē darbu, kuru tā arī nav spējusi atgūt, bet šodien UgunsGrēka 28. sērijas izskaņā notika vēl kas šokējošāks – Magda, mācoties šaut ar loku, “aizmācījās” tik tālu, ka asiņaini ievainoja savu pameitu Kristu. Vai meitene izdzīvos?

Kārtējo reizi Aivars bija ieradies vizītē apraudzīt, kā viņa darbiniekiem klājas Pētersonu viesnīcā. Latvieši nereti, atbraucot no ārzemēm, atzīmē savu ierašanos mājās ar kādu graķīti, un arī vecais īpašnieks nesmādēja kādu vīna glāzi, kurā vienojās kopā ar Magdu, kura pēdējā laikā ar alkoholu gan ir uz “jūs”, bet kura gan varētu pretoties šim šarmantajam kungam, taču – ar ko tas viss beidzās?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Nez no kurienes uzradās Pētersona kunga loks, kurš spēj diezgan tālu raidīt savas bultas, un viņš iedomājās, ka varētu pamācīt Magdai ar to šaut. Viens, divi neveiksmīgi šāvieni, līdz pēdējais bija pat ļoti precīzs, jo trāpīja Kristai vēdera rajonā. Asinīm šķīstot no ķermeņa, meitene no kāpņu laidiena nokrita zemē un palika nekustīgi guļam. Vai tas nozīmē, ka arī šīs varones dienas UgunsGrēkā ir skaitītas?

1 komentārs

TOP komentāri

  • Lili
    0

    Lili

    Mana prognoze: Meitenei Kristai bus nepieciesamsparliet asinis un nu bus jamekle vinas mate, lai varetu but istas asinis... ;)

    22.10.2015 23:20

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas