Šodienas UgunsGrēks noslēgsies ar šokējošu Sandijas paziņojumu!

1 komentārs

Vēl viena nedēļa tuvojas noslēgumam, bet UgunsGrēkam tā beidzas jau šodien! Noskaidro, ar kādu paziņojumu klajā nāks Sandija, kas šokēs pat Intaru!

Sandija cenšas salabt ar Dāvidu. Fēlikss ir nelaimīgs, ka Helēna un Jezups organizējuši Jevgēņijai tikšanos ar mīļāko. Dāvids pārdzīvo, ka Krista ir mainījusies. Fēlikss ierosina Aivaram salabt ar Magdu. Sandija liekuļo un izrāda mīlestību Gatim. Aivars vēlas samaksāt Magdas vietā, Magda atsakās. Sandija pielabinās Lidijai, Lidijai Sandija iepatīkas. Intaru šokē Sandijas paziņojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video: seriāls UgunsGrēks, 12. sērija

1 komentārs

TOP komentāri

  • krista zarina
    0

    krista zarina

    ugunsgreks video sandijas krista davids 0zolis uldis dumpis gunars llze vazdika feliks jevgenija Helena magda peteronu viesnicas aldis putinins. delefi 18 2016 feburay jauna sezona 20.20 tv3 portal raksti komentaru

    19.02.2016 00:31

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas