Šodien UgunsGrēkā atskanēs šāviens! Kurš būs beigts?

2 komentāri

UgunsGrēka 15. sezona strauji tuvojas savam noslēgumam, ko pierāda arī notikumi seriālā. Šodien Pētersonu viesnīcas kafejnīcas īpašnieks dosies pie altāra ceturto reizi, bet viņa kāzas izjauks šāviens no pistoles. Kurš tiks ievainots, skaties kanālā TV3 plkst. 20:20.

Ir pienākusi Gunāra un Luīzes kāzu diena. Indulis apciemo Zentu un atstāj bez pieskatīšanas savu ieroci. Helēna ir pārliecināta, ka Donāts viņu krāpj, un smagi to pārdzīvo. Intars izdomā veidu, kā vēl vairāk sanaidot Kristu un Dāvidu. Krista nonāk neveiklā situācijā. Dāvids saprot, ka pēdējā laikā notiek kaut kas dīvains, un mēģina izskaidroties ar Kristu. Gunārs ir izmisis par gaidāmajām kāzām. Īsi pirms kāzu ceremonijas atskan šāviens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Binnija
  +6

  Binnija

  Tas jau nav briinums,jo visas ugunsgreka serijas kazas normali nenotiek vinmer atskan savieni ,policisti savus strokus aizmirst,lets un neapdomats serials,rezisoreitei vajadzetu paarstetiesun tad pamacities kaa labak uzrakstit scenariju,kas ne- degrede cilveku smadzenes,jo tikai ugunsgreka laiks ir asptajies uz plkst 10,jo tikai uzgunsgreka vasara berni iet skola un vasara jancuki griez sniegparslas,jo tikai ugunsgreka ir viens gadalaiks,jo tikai ugunsgreka viesnica nav kameru :D viss ir tik loti neapdomats ka arpratsun jaa tikai ugunsgreka liigava savas kazas ed taukainus asus čipsus :D

  06.05.2016 10:12

 • Dzintra
  +2

  Dzintra

  Agrāk skatijos ugunsgrēku -vairs nē kauns par šo seriālu,ātrāk beigas visam šib sviestam ub basta!!!

  06.05.2016 10:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas