Sandija ne tikai cenšas “nomušīt” Kristu, bet iegāž arī Danu!

1 komentārs

Šķiet, ļaunā dvīņu māsa Sandija ir apņēmības pilna visu seriālā UgunsGrēks veltīto uzmanību vērst uz sevi. Pēc kārtējā slepkavības mēģinājuma tagad viņa šajā lietā “iepin” arī Danu.

Sandija aizbēg no Kristas istabas. Dana realizē Lidijas ieteikto plānu un apmetas Pētersonu viesnīcā. Fēlikss dzenas pakaļ Sandijai, Sandija paslēpjas Danas numurā. Lidija cenšas noskaidrot, kāda Gatim ir attieksme pret Danu. Gatis pret Danu vienaldzīgs. Gatis uzzina par uzbrukumu Kristai un satraucas. Sandijai izdodas paslēpties. Gatis atrod formastērpu Danas numurā un nodomā, ka Dana uzbrukusi Kristai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Seriāls UgunsGrēks, 53. sērija

1 komentārs

TOP komentāri

  • Rrrr
    0

    Rrrr

    Taa vien liekas, ka seerijas paliek iisaakas ar katru dienu...;D reklaamas vien... te tak viss uz rinkji vien iet..viss paredzams.

    07.12.2015 16:32

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas