Sandija iedzer par Kristas nāvi! – skaties jaunāko UgunsGrēkā!

8 komentāri

Pagājušajā nedēļā pašlaik, iespējams, ļaunākais Latvijas populārākā seriāla tēls pavisam noteikti ir galvenās varones – Kristas dvīņu māsa Sandija, kurai pagājušajā nedēļā izdarīja to, ko vēlējās jau sen.

Gati pārsteidz Intara ierašanās Mare SPA hotel. Aivars dusmojas uz Magdu, kas izjaukusi viņa darījumu ar svarīgu klientu. Jezups un Magda saprot, ka pārpratumu ar klientu organizējusi Zenta. Intaru šokē Sandijas rīcība. Zenta lūdz Aivara aizstāvību pret Magdu. Sandija jūtas slikti pēc izdarītā. Zenta melo, ka neko sliktu nav izdarījusi. Sandija ierosina Intaram iedzert par Kristas nāvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video: seriāls UgunsGrēks, 17. sērija

8 komentāri

TOP komentāri

 • Es
  +3

  Es

  Murgs, totāls murgs!

  01.03.2016 19:08

 • Ella
  +3

  Ella

  Nesaprotu, kas tur interesants. Visas šīs idiotiskās epizodes, visu skatās arī bērni. Un tad brīnamies par noziedzību. Vai tiešām nevar izdomāt ko pazitīvu? Tikai ļaunums, meli, naudas kāre. Pretīgi.

  01.03.2016 19:07

 • Nez
  +2

  Nez

  Skatītāja ! Krista ir dziiva, tas tak ir skaidri zinām. Intars vienkārši melo Sandijai.

  01.03.2016 02:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas