Prieki nebūs ilgi – ļaunā dvīne Sandija nolaupīs Kristu!

2 komentāri

Jau ziņojām, ka UgunsGrēka galvenajai varonei priekšā mīlas dēka ar viņas ārstu, Madara Zvaguļa atveidoto Dāvidu Ozolu, taču pagaidām, pēc publiskās anotācijas pieejamās informācijas spriežot, tā neturpināsies ilgi, jo meiteni sagūstīs viņas miesīgā ļaunā dvīņu māsa Sandija.

Nespēdama pieņemt to, ka Gatis, kas ir abu meiteņu bioloģiskais tēvs, atbalsta Kristu, bet tumšmataino Sandiju tā arī līdz galam īsti nav atzinis, ļaunā dvīne gandrīz visu savu laiku, kopš atrodas UgunsGrēkā, cenšas seriāla galvenajai varonei nodarīt pāri. Vairāk slepkavības mēģinājumi līdz šim nav vainagojušies ar panākumiem, tāpēc acīmredzot meitene ķērusies pie citas stratēģijas – viņa nolēmusi māsu nolaupīt, taču, kādas tam visam būs sankcijas, nav īsti skaidrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šis skarbais notikums norisināsies nākamās nedēļas ceturtdienas sērijas pašā izskaņā, kas vien nozīmē to, – kā risināsies šī spraigā situācija, uzzināsim jau šonedēļ seriāla UgunsGrēks jaunākajās sērijās.

Foto: Marija Linarte seriālā UgunsGrēks

2 komentāri

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas