O-ou, kārtējais skandāls UgunsGrēkā – Gatis izrādās Kristas tēvs!

0 komentāri
O-ou, kārtējais skandāls UgunsGrēkā – Gatis izrādās Kristas tēvs!
Publicitātes foto

Viena no pēdējā laika lielākajām intrigām un mīklām bija par un ap Gati un viņa radniecību ar jauno meiteni Kristu. Šodienas UgunsGrēka sērijā beidzot tas nāca klajā – DNS rezultāti parādīja, ka viņš ir meitenes tēvs.

Mildiņa izlīgst ar Gunāru

Iepriekšējā nedēļa seriālā UgunsGrēks bija intrigu pilna, jo nebija skaidras divas lietas – kā Pētersonu viesnīcas kafejnīcas galvenā pavāre tiks galā ar, viņasprāt, nevēlamo viesmīli, jaunāko tēlu seriālā, Karīnu, un, protams, epopeja, kas “velkas” jau ilgāku laiku – vai Gatim ir radniecīgas saites ar viņa paša bijušo mīļāko.

Mildai izdevās savu vietu kafejnīcā saglābt, jo kārtējo reizi pierādījās – arī ziepju operās iespējams visu nokārtot ar vienkāršu izrunāšanos. Ilggadējā kafejnīcas pavāre zem četrām acīm ar īpašnieku Gunāru izrunāja visas sāpes, kas sakrājušās, un kopīgi vienojās par darba attiecību turpināšanu.

FOTO

Gatis – Kristas tēvs

Saņemot DNS rezultātus, abi Āboliņu ģimenes brāļi bija manāmā šokā par iznākumu, un visi līdz pat šodienas pēcpusdienai nezināja, ko tad īsti tie vēstīja. Izrādās, ka Gatis, kurš ar Kristu jau bija gatavs nodoties mīlas kaislībām, ir meitenes tēvs. Sarunā ar Ediju puisis nebija īsti pārliecināts, kas varētu būt māte, tāpēc devās pie Lidijas, lai to noskaidrotu.

Iepriekš tika teikts, ka Kristas īstā māte ir mirusi dzemdībās, taču šīs dienas sērijas noslēgumā varēja just, ka Āboliņu ģimenes vecmamma no saviem mazbērniem kaut ko slēpj. Turpini sekot līdzi seriāla gaitām un uzzini, kas ir Kristas īstā mamma.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas