Neko tādu neviens negaidīja: “UgunsGrēkā” pēc seksiņa atskan šāviens

1 komentārs

Seriāla “UgunsGrēks” veidotāji vienmēr izcēlušies ar scenāriju un notikumiem tajā. Pēc šīs dienas sērijas izdomā viņi latiņu uzstādījuši vēl augstāk – pēc nodošanās mīlas priekiem “Mare SPA” viesnīcā notiek slepkavība.

Jau sestdien, kad piedāvājam ieskatu šīs nedēļas Latvijas populārākā seriāla notikumos, bija skaidrs, ka šonedēļ gaidāms vēl viens mironis, tikai šoreiz ne Pētersonu viesnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bija skaidrs, ka Eva, lai gan tēlo pārliecināto sievieti, no Jāņa nedaudz “raustījās”, jo pie viņa potenciāli varētu atrasties zibatmiņa, kurā ir informācija par viņas melno pagātni. Šajā sērijā viņa pārkāpa visas izmisuma robežas.

Foto

Gultā te ar vienu, te otru

Sērijas sākumā viņa mīļi sēdēja savam līgavainim Gatim klēpī, kurš, ņemot vērā pagājušās nedēļas incidentu ar Mareku (viņš viņai uzbruka no dusmām par to, ka neliek mieru Danai), piešķīra viņai ieroci. Pēc tam bez sirdsapziņas pārmetumiem viņa uz savu numuriņu pavēlēja nākt Mare SPA viesnīcas administratoram Dīnam, ar kuru bija paredzēts nodoties mīlas priekiem. Raustoties no esošās situācijas, viņam nekas neizdevās, un akts pats par sevi izpalika.

Pēcāk viņa devās uz Pētersonu viesnīcu, lai atkal patirdītu savu lielāko ienaidnieku Jāni, kuru beigu beigās… arī ievilka gultā. Saruna ne par ko neliecināja, kas varētu sekot tālāk, jo abi it kā atzinās, ka patikuši viens otram jau iepriekš. Kad Felzenbahera padotais likās gultā, lai viņai sniegtu atvadu skūpstu, Eva izvilka iepriekš zem spilvena paslēpto ieroci un ielaida lodi viņam tieši vēderā, atstājot Jāni nekustīgi guļam…

Video: seriāls “UgunsGrēks”, 47. sērija

1 komentārs

TOP komentāri

  • tuc tic
    0

    tuc tic

    da,da bolše da uiyuo gtuye

    14.04.2017 20:53

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas