Nabaga Kristu liktenis turpina slānīt – nākamnedēļ ar visu ratiņkrēslu noripos pa kāpnēm!

2 komentāri

Nevienam vairs nav noslēpums, ka kopš Ingas Tropas atveidotā Ievas tēla aiziešanas no seriāla UgunsGrēks Krista kļuvusi par galveno varoni, un tas līdzi nes sava veida nastu…

Vladislavs joprojām “piecērt” Mildiņai

Kamēr Krista “bauda” nedalītu uzmanību no savas ļaunās dvīņumāsas, tikmēr Helēna joprojām klupdama krizdama cenšas organizēt labdarības operu, kurā iesaistītie, protams, ir seriāla varoņi. Viņi viens pēc otra te piekrīt, te atsakās piedalīties, un vēl visam pa vidu Visvaldis, kas pagaidām ir jaunākais tēls, mēģina “piecirst” Pētersonu viesnīcas kafejnīcas šefpavārei, kura visai skaidri liek noprast, ka neko ar šo kungu nevēlas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī Aivars nedēļas gaitā, spriežot pēc UgunsGrēka anotācijas, kas pieejama kanāla TV3 mājaslapā, pēdējā brīdī atteiksies no sev piešķirtās lomas.

Foto: Krista un Sandija seriālā UgunsGrēks

Sandija neliekas mierā, Krista pati sev nodara pāri

Nu jau par kārtējiem var saukt mēģinājumus, kurus izpilda Sandija, cenšoties nogalināt savu dvīņu māsu. Tas ir noticis jau tik bieži, ka viņas dzīvesbiedrs Intars sācis meiteni no šiem nedarbiem atrunāt. Taču sava veida panākumus ļaunā dvīne tomēr ir guvusi, jo seriāla UgunsGrēks galvenā varone ir novesta līdz ratiņkrēslam.

Kamēr policists Indulis aizdomīgi “ošņā” apkārt un cenšas noskaidrot, kurš tad īsti ir tas ļaundaris, kas nabaga meitenei dara pāri, tikmēr pati Krista pamanās sevi novest līdz dzīvībai bīstamai situācijai.

2 komentāri

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas