Krista izdzīvos, taču būs vēl viens slepkavības mēģinājums – ko sagaidīsim UgunsGrēkā nākamnedēļ?

2 komentāri

Kā, iespējams, daudzi jau zina, vakardienas UgunsGrēka sērija noslēdzās uz diezgan spraigas nots – ar Sandijas spiesto spilvenu uz Kristas sejas. Pēc seriāla anotācijas, kas pieejama kanāla TV3 mājaslapā, var spriest, ka ļaunajai dvīņu māsai jau otro reizi nav izdevies savu radinieci nonāvēt. Taču ar šo viņa vis neapstāsies…

Labdarības pasākuma epopeja turpinās

Krista nav vienīgā varone, kas iesaistīta seriāla notikumos – mums joprojām ir arī tādi tēli kā Helēna, Donāts, Vadims, Lidija, Dana u.c., kuri ir iesaistīti Helēnas labdarības projektā. Dažādu iemeslu dēļ daudzi no viņiem nemaz nevēlas tur piedalīties. Tiek pieaicināts arī diriģents, kuru Vadims pat pamanīsies uzpirkt vai vismaz mēģināt to darīt…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Blakus visam tam jaunais varonis, Visvaldis, centīsies “piecirst” Mildai, kurai viņš pagalam nepatīk. Taču atcerēsimies, ka tas neko nenozīmē – ir pierādījies, ka pat no vislielākās nepatikas un nodarītajām sāpēm var izšķilties jauna un skaista mīlestība.

FOTO: UgunsGrēka jaunās sezonas filmēšanas laukums

Krista izdzīvos, taču nāves briesmas turpinās

Līdz šim jaunākie tēli seriālā – Sandija un Indulis – turpinās iesākto un mēģinās UgunsGrēka galveno varoni “nomušīt”. Iepriekšējās divas reizes tas neizdevās, jo zirnekli viņas istabā ielaida nelaikā – to atrada Dāvids, bet vakardienas mēģinājums meiteni nosmacēt arī būs neveiksmīgs, jo Sandiju iztraucēs Magda. Taču viņa joprojām nerimsies – ļaunā dvīņu māsa centīsies saindēt pīrādziņus, kas domāti Kristai. Vai trīs lietas būs “labas” lietas? Varbūt tomēr pēc šīs reizes Sandija sapratīs, ka ar otra nogalināšanu nekas netiks atrisināts?

Taču greizsirdība ir viena no ļaunākajām lietām, kas ar cilvēku var notikt, un darbi, ko var izdarīt tās iespaidā – neiedomājami. Gatis joprojām neatzīst, ka viņam piedzimušas dvīnes, un ar to Sandija nav mierā. Kā tas viss turpināsies? Turpini sekot līdzi jauniem kanālā TV3, video vietnē TVPlay un portālā Skaties.lv!

2 komentāri

TOP komentāri

  • ugunsgreks
    +1

    ugunsgreks

    Krista izdzīvos,jo Alisei paliks slikti no saindetajiem piradziniem.un ja ari sandija mēģinās vēlreiz nogalināt kristu, dāvids aizsargas kristu un vina sapratis ka kads vinu grib nogalinat un uzmanīsies

    25.11.2015 22:50

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas