Kopsavilkums – kas ir UgunsGrēka teātris?

0 komentāri
Kopsavilkums – kas ir UgunsGrēka teātris?
Foto: Lauris Nagliņš/LETA

Tev noteikti jāizlasa

Kulta seriāls UgunsGrēks skatītāju mājās un citos TV ekrānos viesojas jau 12. sezonu jeb gandrīz 780 sēriju garumā. Portāls Skaties.lv 5 rakstu sērijās apskatīs, kuru varētu dēvēt par UgunsGrēka teātri jeb no kura teātra šajā sezonā nāk visvairāk aktieru. Kādas ir Tavas prognozes?

Jaunākajā seriāla UgunsGrēks sezonā ir pārstāvēti seši Latvijas teātri – Jaunais Rīgas teātris, Dailes teātris, Valmieras Drāmas teātris, Latvijas Nacionālais teātris, Krievu drāmas teātris un Daugavpils teātris, bet divi no aktieriem nav pārstāvējuši nevienu mūsu teātri. Pirms tam apskatījām, kādus spēlmaņus varam redzēt no Valmieras un Dailes teātra, bet tagad noskaidrosim kopainu. No Valmieras teātra UgunsGrēka 12. sezonā ir pārstāvēti pieci aktieri – Mārtiņš Meiers (Daniels), Regīna Devīte (Zenta), Ilze Pukinska (Silvija), Aigars Vilims (Zigis) un Māra Mennika (Sabīne Zivtiņa). Plašāku izklāstu par šiem aktieriem vari atrast šeit! Latvijas Nacionālais teātris Latvijas populārākajā seriālā “iesūtījuši” sešus savus darbiniekus – Uldis Dumpis (Aivars), Egils Melnbārdis (Gunārs), Līga Zeļģe (Dana), Ivars Kļavinskis (Viesturs), Mārtiņš Brūveris (Gatis) un Juris Lisners (Aldis). Taču vislielākā pārstāvniecība seriālā ir tieši Dailes teātrim, kuram uzreiz septiņi aktieri ir redzami UgunsGrēkā – Ģirts Ķesteris (Fēlikss, agrāk arī Leons), Ilze Vazdika (Milda), Artūrs Dīcis (Edijs), Leons Krīvāns (Miervaldis), Aldis Siliņš (Donāts), Olga Dreģe (Lidija), kā arī Kristaps Rasims (Jezups). Par viņiem vari lasīt šeit!Ne visi UgunsGrēkā redzamie aktieri pārstāv kādu teātri, piemēram, Zane Daudziņa (Helēna) un Jānis Jarāns (Indulis), bet Inga Tropa, kas atveido Ievas lomu, kā vienīgā ir no Jaunā Rīgas teātra, bet Fēliksa “babene” Rusalučka Jekaterina Frolova kopā ar Jakovu Rafalsonu, kurš seriālā spēlē bagāto Vadimu, ikdienā redzami Krievu drāmas teātrī. Šajā sarakstā TOPā atrodas trīs teātri, bet šeit tik viennozīmīgi nevar noteikt, kuru tieši varētu kronēt par UgunsGrēka teātri, jo trešo no pirmās vietas šķir tikai divi aktieri, tāpēc portāls Skaties.lv lasītājiem, kuri ir gan seriāla, gan teātra fani, iesaka doties gan uz Nacionālo teātri, gan arī “Daili” un Valmieras teātri, ja ir vēlme aktierus redzēt ārpus sava UgunsGrēka ampluā.
0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas