Kas notiks ar UgunsGrēka Kristu?

15 komentāri

Kā jau daudziem zināms, seriāla UgunsGrēks 14. sezona noslēdzās uz spraigas nots – Sandija, kas ir galvenās varones Kristas dvīņu māsa (abas atveido Marija Linarte), beidzot ir triumfējusi, un viņai ir izdevies savu nevēlamo radinieci novākt no ceļa.

Tiem, kas seko līdzi seriāla notikumiem, ir skaidrs, kas ir Sandija, taču Pētersonu viesnīcas darbiniekiem un viesiem viņa līdz šim bija īsta mistērija. Arī tagad, kad meitene pašrocīgi pārtapa par blondīni, lai vairāk līdzinātos māsai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz šim visi “nomušīšanas” mēģinājumi cietuši sakāvi, tāpēc kopā ar savu mīļoto puisi Intaru realizēja plānu – nolaupīt meiteni, lai Sandija varētu ieņemt viņas vietu. Protams, tas viss vainagojās ar flirtu ar Madara Zvaguļa atveidoto Dāvidu, kurš pēdējās sērijās ieņēmis Kristas sirdsāķīša pozīciju.

Foto

Jautājums paliek aktuāls – kas tad īsti notiks ar Kristu? Šo jautājumu nolēmām uzdot jums, dārgie skatītāji!

Ko Sandija izdarīs ar Kristu?

Rezultāti:
4%

Nogalinās

60%

Turēs ieslodzījumā un Āboliņiem prasīs izpirkumu

6%

Spīdzinās!

29%

Nezinu, bet ar nepacietību gaidu jauno sezonu, lai to noskaidrotu!

15 komentāri

TOP komentāri

 • mazā
  +6

  mazā

  es domāju kad ātri atklās kad tā nav Krista, jo kristai uz muguru ir tetuvējums, bet Sandijai nav( tas i viens no variantiem )...
  3x jau mēģināja Kristas novākt-nesanāca, taka domāju kad šoreiz a nesanāks...
  Galveno aktieri tāpat nevar novākt...

  22.12.2015 11:47

 • Wuda
  +6

  Wuda

  Nebūtu godīgi, ja Sandijas ļaunie darbi vainagotos ar viņas laimīgu nākotni. Labāk būtu, ja no abām māsām turpinātu Krista.

  22.12.2015 10:53

 • Ezis
  +6

  Ezis

  Tik ļauni darbi nedrīkstētu vainagoties ar panākumiem un laimi . Es to Sandijai nenovēlu.

  22.12.2015 10:49

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas