Kā noslēgsies UgunsGrēka neprātīgais noziegumu virpulis!?

10 komentāri

UgunsGrēkā noziegumi sit augstu vilni – kaisles vārdā daži seriāla tēli ir gatavi uz visu, lai tiktu pie kārotā! Godīgie cieš, bet neģēļi dzīro uz citu laimes rēķina! Kas uzvarēs – taisnība vai meli?

Marta sākumā seriālā UgunsGrēks ieradās jauns varonis Guntis Beķeris, kura tēlā iejūtas Latvijas Nacionālā teātra aktieris Juris Jope. Kā jau daudzi skatītāji būs pamanījuši, Guntis ir centīgs un punktuāls, viņš ļoti atbildīgi izturas pret ikvienu uzticēto darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Guntis ieradās viesnīcā, lai atrisinātu kādu sīku noziedzīgu darbību. Pirmais darbs, kas viņu sagaidīja, bija saistīts ar Viestura Smilgas istabiņā izlaistīto benzīnu un dedzināšanas mēģinājumu, par kuru parūpējās it kā viņu tik ļoti mīlošā Sofija. Pēc šā gadījuma Gunta darbs viesnīcā nebeidzās un noziedzīgā sižeta līnija turpināja attīstīties.

Foto!

Sofijas noziedzīgie un ar meliem caurvītie notikumi uzņem lielus apgriezienus, un, lai glābtu savu ādu un patiesība nenāktu gaismā, viņa pat cenšas sazāļot Fēliksu. Sofija sevis attaisnošanai izmanto visus līdzekļus un tiek sveikā cauri, aizmiglojot Guntim acis ar ticamiem meliem. Vai te slēpjas Gunta un Sofijas senā pazīšanās, vai arī tiešām Guntis akli tic sievietei, kura viņam kādreiz tik ļoti patikusi? Kāds ir Gunta īstais ierašanās iemesls? Viņi satuvinās un pat pavada kopīgu nakti…

Gunta atveidotājs aktieris J. Jope atklāj: ”Gunta Beķera tēls rada virkni jautājumu, uz kuriem skatītāji saņems atbildes pavisam drīz. Varbūt viņš nemaz nav tik tīrs un nevainīgs kā sākumā var likties? Varbūt viņam ir, kas slēpjams? Kāpēc jauns, mērķtiecīgs un strādīgs izmeklētājs pārceļas no galvaspilsētas uz dzīvi mazā pilsētiņā, kur viņa darba apjoms un iespējas būtiski sarūk. No kā viņš bēg? Kāpēc tik akli un naivi tic Sofijai?

Kamēr tuvojas patiesības atklāšanās brīdis, tikmēr Sofija turpina šokēt citus viesnīcas varoņus ar savu uzvedību un nekrietnajiem darbiem, nu jau uzbrūkot Ievai! Vai arī šoreiz Gunta aklā un naivā ticība paglābs Sofiju no soda un viņa varēs turpināt savas ļaunās darbības?

Sofija ir gatava tālu iet, pat sev nodarīt pāri, lai būtu nevainīgā pozīcijā. Vai Sofijas noziedzīgā darbība tiks apturēta? Kas uzvarēs – taisnība vai meli?

Seriāla veidotāji atklāj, ka sekos kāds ar Sofiju saistīts šokējošs notikums! Kāds tas būs, atklāsiet jau 2.aprīlī, skatoties seriālu UgunsGrēks!

Video!

10 komentāri

TOP komentāri

 • Liiguce
  +4

  Liiguce

  Man ieprieks loti patika bet jau apnik jo gribetos lai beigas butu laimigas un launie soditi bet te jau otrais milas viesulis ko paraida ltv1.rada liela viesnica bet kur ir tie apmekletaji???????

  22.03.2015 09:31

 • Megija Agnese Visocka
  +1

  Megija Agnese Visocka

  mani loti intrese kas notiks talak?

  08.04.2015 17:23

 • Megija Agnese Visocka
  +1

  Megija Agnese Visocka

  kas notiks talak?.

  08.04.2015 17:23

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas