Kā beigsies UgunsGrēks? Skaties galeriju un meklē pavedienu! 2. daļa

16 komentāri
Kā beigsies UgunsGrēks? Skaties galeriju un meklē pavedienu! 2. daļa
Foto: Publicitātes foto

Kā zināms, šonedēļ gaidāma seriāla UgunsGrēks sezonas pēdējā sērija. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pēdējās sērijas  epizodēs – skaties, un varbūt Tu varēsi nojaust kas un ka pavērsīsies!

Skaties.lv ir ļauts ar vienu aci ielūkoties seriāla uzņemšanas laukumā, tāpēc šonedēļ mēs publicēsim bildes, kas soli pa solim tevi tuvinās seriāla fināla noslēgumam. Ja Tev būs ass prāts, varbūt jau no šīs fotogalerijasīsi nojautīsi, kā viss beigsies. Vairāk skaties fotogaleriju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties.lv vakar publicēja seriāla UgunsGrēks pēdējās sērijas fotosesijas pirmo daļu. To var apskatīt šeit.

16 komentāri

TOP komentāri

 • Marta
  0

  Marta

  Manuprāt Viesturs izglābs Ediju no psihiatriskās slimnīcas aizvedīs uz Pētersonu viesnīcu un gribēs uzzināt vai Ieva izvēlēsies viņu vai Ediju.Vadims rīkos kāzas ar Danu un kāds Danas šampanieša glāzē būs iebēris žurku indi.Svjatoslavs neizrādisies Feliksa dēls. Silvija mēģinās izdarīt pašnāvību.Vadims uzzinot ka Silvija mēģinājusi izdarīt pašnāvību neliksies ne zinis.Ieva pasūtīs gan Viesturu gan Ediju "piecas mājas tālāk".Donāts vairs negrib pazemoties un lūgt piedošanu Vadimam.Feliks bus ļoti satriekts.

  18.12.2014 22:30

 • kristīne
  0

  kristīne

  Dana un Vadims gatavosies kāzām. Helēna šis kāzas nevēlas taču lai dabūtu uzticību no Dana viņa ir gatava uz visu.Gatis nolīgs Edijam jaunu sanitaru, bet taka viņs neko nezina Viesturs tiek pie viņa iekša .Viesturs meğinanās Ediju sazāļot un viņam tas izdosies .Viesturs nolaupīss Ediju un aizvedīs uz Pētersonu viesnicu kur Ediju pasleps. Lidija , Aivars un Milda turpinās dziedāt kori tikai viņiem neies tik labi ka sakuma. Dana ar Vadimu kāzas svinēs Pētersonu viesnica kafeinīcā. Bus uzaicināti tika Helena un Donāts uz kāzām kas notik ģimenes lokā. Viesturs nepateiks Ievai par to ,ka pie viņa ir Edijs .Viesturs Ievu bildinas , bet Ieva piekritis tam.

  18.12.2014 08:06

 • Estere
  0

  Estere

  Vadims un Dana gatavojas kāzām. Gatis nolīgst jaunu sanitāru Edijam. Kāzu ceremonija notiek pētersonu viesnīcas kafejnīcā un uz to tiek ielūgti gan Helēna, gan Donāts, bet ne Silvija. Lidija pamet kori un iet atpakal uz Mare SPA. Mirdzas partijai iet slikti. Edijs ar jaunā sanitāra un Viestura palīdzību tiek ārā no klīnikas. Silvija Danas šampanieša glāzē pieber indi, taču Vadims sajauc glāzi un iedzer indi. Fēlikss uzzin, ka Svjatoslavs nav vina dēls. Vadimam klūst slikti. Viesturs atved Ediju uz viesnīcu un liek Ievai izvēlēties-vinš vai Edijs. Ieva nespēj izlemt.

  17.12.2014 20:28

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas