Nākamnedēļ UgunsGrēkā gaidāmi uzreiz divi slepkavības mēģinājumi!

1 komentārs

Kamēr mānīgie rudens vēji ik pa dienai dauzās pie logu palodzēm, tikmēr kanālā TV3 seriāls UgunsGrēks, šķiet, tikai uzņem apgriezienus. Šaudīšanās, atbrīvošana no darba un dzīvokļa apzagšana – tas viss ir sīkums. Nākamajā nedēļā seriālā sagaidāma indīga zirnekļa parādīšanās un reāls slepkavības mēģinājums.

Pašlaik par Latvijas populārākā seriāla galveno varoni pavisam noteikti var uzskatīt jaunās aktrises Marijas Linartes atveidoto meiteni Kristu. Viņa jau šajā sezonā paspējusi uzzināt, ka viņas dzīvē nekad neredzētais tēvs ir visiem labi atpazīstamais Āboliņu ģimenes vecākais brālis Gatis, kā arī uz savas ādas izjutusi, kā tas ir, kad cilvēku sašauj ar bultu vēderā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunā māsa izrādīsies ļaunā dvīņu māsa

Šādu pavērsienu – Sandijas tēla parādīšanos – neviens negaidīja, jo šķita, ka pēc Leona pazušanas dvīņu būšana seriālā ir pagaisusi, taču nē. Turklāt kopā ar Kristas dvīņu māsu parādījies arī Intars, kurš pēc dabas nav nekāds pozitīvais tēls. Pēc TV3 lapā pieejamās publiskās anotācijas var noprast, ka viņam radies ļoti ļauns plāns – Kristu noindēt.

FOTO

Sākumā viņas istabā tiks ielaists zirneklis, kas meiteni gandrīz paralizēs, bet beigu beigās vēl viņas miesīga māsa, kamēr meitene nevarīga gulēs gultā, Sandija centīsies ar spilvenu māsu nosmacēt. Spriežot pēc notikumu gaitas, ar to arī noslēgsies nākamās nedēļas sērijas.

Vai Krista pārdzīvos arī šo (šoreiz jaušo) slepkavības mēģinājumu? Kā risināsies turpmākie notikumi ar ļaunajiem seriāla tēliem? Skaties kanālā TV3 un seko līdzi UgunsGrēkam portālā Skaties.lv!

1 komentārs

TOP komentāri

 • zeltene
  0

  zeltene

  Nu kurš dvīnis gan vēlas nomušīt otru? Parasti gan viņi ir teju nešķirami.
  Scenāristi baruc galīgi auzās, nevar izdomāt interesantu sižetu un tad izdomā šitādus pekstiņus. Nepatīkami skatīties ...

  17.11.2015 16:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas