FOTO: vieni ierauj “graķīti”, cits pozē fotoobjektīvam, vēl kāds laiski guļ – UgunsGrēka aizkulišu 2. daļa

0 komentāri

Tas, ka seriālā UgunsGrēks šobrīd notiek vairāk, nekā varbūt tā fani vispār var izsekot līdzi, ir skaidrs, taču to, kas notiek aizkulisēs, kur aktieri ir tādi paši cilvēki kā mēs, nemaz tik daudzi neredz. Portāls Skaties.lv piedāvā nu jau kārtējo ieskatu Latvijas populārākā seriāla filmēšanas aizkulisēs.

Protams, tas, ko Zentiņa ar Magdu jeb Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte un Latvijas Nacionālā teātra pārstāve Daiga Gaismiņa dzer “šotiņos”, nav alkohols, bet gan parasta suliņa, kas glāzītē izskatās kā grādīgā dzira. Savukārt izskatīgās Marija Linarte un Jekaterina Frolova nekautrējas uzsmaidīt fotogrāfam. Tāds ir tas filmēšanas laukums! Vairāk skaties ekskluzīvajā portāla Skaties.lv galerijā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas