FOTO: Kuru izvēlēsies Ieva – mīlas trīsstūris UgunsGrēka finālā

23 komentāri
FOTO: Kuru izvēlēsies Ieva – mīlas trīsstūris UgunsGrēka finālā
Foto: Toms Norde

Jau pirmdien seriālā UgunsGrēks būs 13. sezonas pēdējā sērija, tātad – lielais fināls. No vairākām sižeta līnijām, kas tiks risinātas seriāla sezonas pēdējā sērijā, būs mīlas trīsstūris starp Ievu, Ediju un Viesturu.

Tā nu ir sanācis, ka attiecības starp Ievu un Viesturu ir nonākušas teju strupceļā, savukārt Edija jūtas pret Ievu ir savaldzinājušas lēdiju, un viņam ir dota iespēja atgūt Ievu. Abi vīrieši ir vienlīdzīgās pozīcijās, un Viesturs un Edijs vēlas, lai Ieva izvēlas vienu no viņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā atrisināsies šis mīlas trīsstūris – jāskatās pirmdien, bet Skaties.lv piedāvā apskatīt fotogaleriju, kā tika filmēta seriāla epizode, kur trijotne cenšas tikt galā ar trauksmainajām jūtām. Fotogalerijā var nojaust, ka aktieriem šī epizode bijusi pietiekami jautrs brīdis.

Atceries – pirmdien seriāla UgunsGrēks un Viņas melo labāk būs ekskluzīva iespēja – uzreiz pēc UgunsGrēka fināla Tu varēsi noskatīties Viņas melo labāk jaunās sezonas pirmo sēriju Skaties.lv un TvPLay tieši vienu dienu agrāk, pirms to rādīs televīzijā! Vairāk vari uzzināt zemāk dotajā saitē!

UgunsGrēks un Viņas melo labāk jau pirmdien!

Foto

23 komentāri

TOP komentāri

 • nu bet
  +3

  nu bet

  es jau vairs nesaprotu, kas tajā seriālā notiek

  06.06.2015 15:37

 • ugunsgrēks
  +2

  ugunsgrēks

  Mēs nevaram parādīt nobeigumu jo to vēl neesam izdomājuši. PIEDODIET! BET LAIKAM IEVA PALIKS AR GATI UN SOFIJU IR NOGALINĀJUSI BEATRISE JO TĀ IEMĪLJĀS VIESTURĀ BET VIESTURS BŪS KOPĀ AR JAUNO VARONI KRISTĪNI TAS IR 80% KA TĀ NOTIKS

  29.06.2015 21:01

 • hmmm
  +2

  hmmm

  Nu ja, Beķeris gāja pakaļ naudas koferim, tad iespējams viņš ir slepkava. Un Ieva varētu saiet ar administratoru :)

  11.06.2015 16:37

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas