FOTO: ieskaties arhīvā – UgunsGrēka tēli ir arī cīnījušies par lielāko laimestu TV vēsturē!

2 komentāri

Pirms vairākiem gadiem Latvijas populārākajā seriālā bija pavērsiens – UgunsGrēka tēliem bija iespēja tikt pie prāvas naudas summas, 50 tūkstošiem eiro, kādu Latvijas televīziju šovi vēl nebija un nav pieredzējuši arī līdz šim. Viss, kas viņiem bija jāizdara, jāuzvar dejošanas konkursā!

Tas viss, protams, ir izdomāts, taču filmēšana tajā laikā patiesi notika dejošanas studijā, kas piederēja Valdim Škutānam. Šā konkursa patronese bija tā laika mēra kundze Mirdza Liepiņa. Konkursa dalībniekiem bija jāpiesaista profesionāls pedagogs, jo citādi uzvarēt nebija iespējams. Protams, kā jau seriālā ierasts, netrūka viltību, intrigu un pat neģēlību. Tajā piedalījās Gunārs, Zenta, Vadims, Helēna, Česlavs u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāls Skaties.lv piedāvā ieskatu ekskluzīvā fotogalerijā, kurā redzams, kā tiek filmēts līdz šim vienīgais šovs seriālā UgunsGrēks!

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas