Dana grib ieņemt bērnu no cita; Dāvids “uzož”, ka kaut kas nav kārtībā! – nākamnedēļ UgunsGrēkā

0 komentāri

Līdz ar marta parādīšanos šur tur arī manāmas pavasara pēdas, taču kanālā TV3 katru darba dienas vakaru seriālā UgunsGrēks gaidāma arvien lielāka spriedze, kas par pozitīvo gadalaiku nemaz neliecina. Taču, neskatoties uz to, skatītājiem paliks arvien interesantāk. Portāls Skaties.lv, kā jau katru nedēļu, saviem lasītājiem un kvēlākajiem faniem piedāvā ieskatu publiski pieejamajā kanāla anotācijā.

Ir skaidrs, ka par un ap UgunsGrēka galveno varoni Kristu un viņas pagalam ļauno dvīņu māsu notikumi, visticamāk, nerimsies līdz pat sezonas beigām, taču ir labā ziņa – meitenei beidzot iespēja tapt brīvībā, taču viņas mīļotais vīrietis, aktiera Madara Zvaguļa atveidotais Dāvids Ozols vismaz šonedēļ vēl būs tikai neierasti aizdomīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču savu detektīva lomu viņš, rādās, spēlēs labi – tiešam viņš uzrakstīs zīmīti Kristai, un viņš ir pirmais no varoņiem, kurš iedomāsies, ka viņai sievietei varētu būt dvīņu māsa… Taču arī šonedēļ vēl līdz galam šī nolaupītās blondās jaunkundzes epopeja nebeigsies. Interesanti, ko par to, teiks viņas tuvākie, kuri joprojām tic, ka tā, ko pēdējā laikā viņi redzējuši Pētersonu viesnīcas gaiteņos. nav vis Krista, bet gan Sandija.

Foto: 100 tēli, kas vairs “nedzīvo” UgunsGrēkā, 2. daļa

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas