TV3 seriāla UgunsGrēks notikumi 17.sezonā piedzīvos kulmināciju – lielo finālu

TV3 seriāls “UgunsGrēks” vairāk nekā septiņus gadus priecē skatītāju sirdis. Kopā ar seriāla varoņiem ikkatrs skatītājs sajuties kā galvu reibinošā piedzīvojumā, kas piepildīts gan ar humoru, gan kriminālām epizodēm, kā arī romantiskajām līnijām!

Atpakaļ uz rakstu

45 komentāri

 • Edgars Nadzins

  Edgars Nadzins

  Pieskaitot vēl "Neprāta cena", kopā 11 gadi sanāk :) :D
 • Agnese

  Agnese

  7 gadi tas dauz atceros to viss sākas kā neprāta cena pa 1 kanālu bija kad aizgāja uz tv 3 kanālu tapa ugunskrēks vai tiešam paradisies lenons elezbete parejie ugunskrēka aktieri kas filmējas sākumā? man pietrukst jautras zentiņa savam prolēmam . ceru jaunais seriāls būs tik intesants,kā ugunskrēks.
 • Ilona

  Ilona

  Ceru, ka nepaliks tukša vieta, bet nāks vietā kaut kas savādāks, tik pat aizraujošs bet cits. Nepieviliet <3
 • Fricis

  Fricis

  Kā tādu sūdu vispār skatās ? Filmas veidotāji laikam jau ir garīgi slimi . Latvijas televīziju pataisa par izgāstuvi.
 • Kristīne
  • Fricis

   Fricis

   Priecājies ! Var gadīties ka vēl visas smadzenes nav izskalotas .
 • Anita

  Anita

  Man tiesām pietrūks Ugunsgrēks, bet ceru kad bus kādi Ugunsgrēka aktieri ari jaunajā latviesu seriāla, tikai vel nezin kāda. Negribas lai nozustu aktieri kuri atklāti sakot ir kļuvusi tuvu sirdij, tie kas ir bijusi visilgāk Ugunsgrēka. Gribētos kad viņi ari būtu kāda cita seriāla ari ... noteikti gaidīšu jauno latviesu seriālu jo ir tik forši sekot lidz ārzemes esot pašmāju seriāliem. Paldies visiem Ugunsgrēka aktieriem par lielo ieguldījumu, tas prasa savu laiku filmet sezonas ari.
 • Anita

  Anita

  Seriālu skatījos aktieru dēļ! Saturu vērtēju ar mainīgām noskaņām.Daudzi aktieri ir redzēti seriālā-cits patika vairāk,cits mazāk,bet M.Linarte ir kronis visam! Tik nesimpātisku sievieti nevajadzēja likt seriālā,vai tas bija domāts ilabo iespaidu sabojāšanai,lai nebūtu tik žēl,kad tas beigsies???Arī ārpus seriāla viņa uzvedas kā "pasaules naba" , un ar tik atbaidošu izskatu......Blondīne ir reāli slima ar lielummāniju!
 • Beedigaa

  Beedigaa

  Tiesaam looti zeel,esmu noskatijusies pilnigi visas serijas un ar prieku gaidu vakaru kad varesu iesesties kresla un noskatities kartejo seriju,bet nu viiss,loti zeel.
 • Kate

  Kate

  Ļoti mīļš seriāls. Skatīts jau no pašiem pirmsākumiem. Cerēsim, ka tomēr viņš turpināsies, ja ne ar tādu nosaukumu, tad vismaz ar citu, bet aktieriem tiem pašiem... :)
  • Anita

   Anita

   Piekritu, es Norvēģija esot ari sekoju lidz, citreiz skatos atkārtojumu , jo man ir 4 mīļākie latviesu seriāli, Saplēsta krūze, Ugunsgrēks, Viņas melo labāk un Ēnu spēles. Ugunsgrēka aktieri ir īpaši mili guvuši. Nepatika tas slepkavības ugunsgrēka , varēja tas būt mazāk. Ceru kad bus kāds cits labs latviesu seriāls, tikai ne bitit matos, tas nu nebija baudāms gan.
 • Evija

  Evija

  Jums daudziem nepatīk UgunsGrēks....Bet ir cilvēki kuriem tā ir tradīcija...Ja Jums nepatīk tad neskataties.Kā Jums šķiet vai mums interesē Jūsu domas? Protams, nē.Ko Jūs cenšaties panākt? :-/

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.