Aptauja: vai Krista izdzīvos pēc Sandijas slepkavības mēģinājuma?

4 komentāri

Kārtējā rudens nedēļa kopā ar seriālu UgunsGrēks noslēgusies, un kārtējo reizi tā beigusies uz ļoti dramatiskas nots – tikko parādījies jaunais tēls, Sandija, jau gatava visu notikumu gaitu apgriezt kājām gaisā, cenšoties nogalināt seriāla galveno varoni.

Sandija un viņas draugs Intars UgunsGrēkā parādījās pagājušajā nedēļā, bet jau abi paspējuši sastrādāt vairāk nedarbu, nekā dažs labs varonis, kurš seriālā jau ir ļoti ilgi. Lielākie no tiem – jau divi Kristas slepkavības mēģinājumi, viens ar indīgu zirnekli, otrs – nosmacējot ar spilvenu. Un šoreiz izskatījās, ka meitene savu bioloģiski miesīgo māsu patiesi ir gatava nogalēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Marija Linarte UgunsGrēka epizodēs

Portāls Skaties.lv jautā seriāla UgunsGrēks faniem – vai viņai tas izdodies? Vai Sandija patiesi šajā sērijā nosmacēs Kristu, un mums atkal būs jāgaida, kad parādīsies jauns galvenais varonis?

Sandija izdosies nogalināt Kristu?

Rezultāti:
6%

Diemžēl, jā!

92%

Nē, kāds noteikti iejauksies un izglābs Kristu!

2%

Sandija mēģināja nogalināt Kristu!?

4 komentāri

TOP komentāri

  • Ieva Vasiļjeva
    0

    Ieva Vasiļjeva

    Kristu Kāds Izglābs Noteikti Savādāk Nevar Būt!

    25.11.2015 19:44

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas