APTAUJA: kura no dvīnēm tika nogalināta?

23 komentāri

Ceturtdienas vakarā kanāla TV3 skatītāji bija liecinieka seriāla UgunsGrēks 15. sezonas lielajam finālam, kurā atkal tika lietas asinis, un šoreiz cieta kāda no galvenajām varonēm. Līdz pat rudenim nevienam nebūs zināms, kura tā bija, bet tas jau mums netraucē paspriedelēt un minēt, vai ne!?

Lai gan šīs sezonas galvenais seriāla tēls, kopš uz Angliju devusies Ieva, bija jaunās aktrises Marijas Linartes atveidotā Krista, viņa jau no iepriekšējās UgunsGrēka sezonas atveido uzreiz divus varoņus, turklāt otrs pavisam noteikti ir skaļāks par iepriekš nosaukto – Kristas ļaunā dvīņu māsa Sandija ir lielākā putras un virpuļu cēlāja. To pierādīja arī 15. sezonas finiša spurts, kurā viņa izlika visu savu naidu, viltību un naudaskāri. Taču par to, iespējams, arī dabūja samaksāt. Bet varbūt arī ne! Piedalies aptaujā un dalies pārdomās, kura meitene tad īsti tika nodurta?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kuru no dvīnēm Dīns nodūra?

Rezultāti:
8%

Kristu

81%

Sandiju

6%

Nevienu

2%

Varbūt abas?

3%

Man vienalga...

Foto: UgunsGrēka fināla epizodes filmēšanas aizkulises

23 komentāri

TOP komentāri

 • nastja
  +4

  nastja

  Tā noteiksti bij Sandija

  22.05.2016 09:02

 • Dagnija Zorge
  +4

  Dagnija Zorge

  Man šķiet kā tā bija Sandija

  21.05.2016 20:00

 • madzux24
  +3

  madzux24

  Varbūt režisors pats vel nemaz nau izdomājis kuru izslēgt no seriālu :D ha,ha

  22.05.2016 09:07

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas