100 fotogrāfijas ar varoņiem, kas vairs “nedzīvo” UgunsGrēkā! – 2. daļa

0 komentāri

Šī ir seriāla UgunsGrēks jubilejas sezona – sasniegts skaitlis 15 un 1000, kas ir līdz šim nepieredzēts daudzums un apjoms pašmāju seriālu vēsturē. Tāpēc portāls Skaties.lv faniem un saviem lasītājiem regulāri dos iespēju ielūkoties tur, kur citi netiek klāt. Šoreiz tas būs īpašas fotogalerijas otrais “metiens”, kurā apskatīsim varoņus, kas vairs Pētersonu viesnīcā nedzīvojas.

Dailes teātra aktrise Dita Lūriņa, Liepājas teātra aktrises Anete Kvāla un Madara Melne-Tomsone, Valmieras drāmas teātra aktrise Ilze Pukinska, Latvijas Nacionālā teātra aktieri Juris Lisners un arī seriāla Ēnu spēles zvaigzne Ainārs Ančevskis un daudz, daudzi citi šajā garajā Latvijas populārākā seriāla ērā ir izgājuši cauri tā filmēšanas laukumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas