Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

UgunsGrēks

Kurš būs pēdējais līķis “UgunsGrēkā”?

Kurš būs pēdējais līķis "UgunsGrēkā"? 2

Pagājušajā nedēļā seriālu “UgunsGrēks” pāršalca šāviens, kuru saņēma Valmieras Drāmas teātra aktiera Mārtiņa Liepas atveidotā Jāņa Grīnberga vēders. Jautājām seriāla veidotājiem, vai līdz sezonas beigām gaidāma vēl kāda slepkavība.

Vai zināji? Ultravioletie stari – tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Vai zināji? Ultravioletie stari - tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Tuvojoties vasarai, aizvien biežāk uzturamies ārpus telpām un lutinām sevi ar saules gaismu un siltumu. Saule sniedz mums enerģiju, palīdz organismam ražot pietiekami daudz D vitamīna un stiprina imūnsistēmu, taču ir ļoti svarīgi izprast arī saules staru negatīvos efektus, pievērst uzmanību mūsu ādas veselībai un sauļoties atbildīgi.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

“UGUNSGRĒKA” APTAUJA: vai Evu ieliks cietumā?

"UGUNSGRĒKA" APTAUJA: vai Evu ieliks cietumā? 3

Nedēļas sākumā “UgunsGrēka” fani kanālā TV3 bija liecinieki vēl viena slepkavībai, tikai šoreiz tā nenotika Pētersonu viesnīcā. Āboliņu ģimenes vadītajā “Mare SPA” norisinājās ļoti interesanti notikuma visas sērijas garumā, bet par pašu galveno vēlamies jums, dārgie skatītāji, lūgt izteikt savu viedokli.

“UgunsGrēka” jaunākajās sērijās paredzēts… kautiņš!

"UgunsGrēka" jaunākajās sērijās paredzēts... kautiņš! 4

Līdz patiesības stundai gan vēl drusku jāuzgaida, bet ir skaidrs, ka tā vairs nav aiz kalniem – vēl tikai nedaudz vairāk par mēnesi atlicis Latvijas populārākā seriāla “UgunsGrēks” lielā fināla sezonai. Ieskatīsimies publiski pieejamajā anotācijā, ko skatītājiem gaidīt no jaunākajām sērijām.

Izlasi! Labas ziņas ”UgunsGrēka” aktieru konkursa finālistiem

Izlasi! Labas ziņas “UgunsGrēka” aktieru konkursa finālistiem 13

Šonedēļ noslēdzās, iespējams, aprunātākais pavasara konkurss Latvijā, kurā ar portāla Skaties.lv starpniecību ikviens interesants varēja pieteikt savu dalību lomai seriālā ”UgunsGrēks”. Tā veidotāji nākuši klajā ar dažiem pārsteigumiem, kas potenciāli varētu iepriecināt daudzus no jums.

UZMANĪBU! Noskaidroti 30 labākie ”UgunsGrēka” aktieru konkursā

UZMANĪBU! Noskaidroti 30 labākie ''UgunsGrēka'' aktieru konkursā 80

Uzmanību visiem, kuri pieteicās ”UgunsGrēka” aktieru konkursā! Ir noslēdzies Skaties.lv lasītāju balsojums, un zināmi 30 laimīgie, kuri godīgā balsojumā saņēmuši visvairāk punktu, tādējādi pietuvojoties iespējai iekļūt seriālā ”UgunsGrēks” aktiera lomā.

Vai Zanei Daudziņai nepietrūks Helēnas?

Vai Zanei Daudziņai nepietrūks Helēnas?

Seriāls “UgunsGrēks” tuvojas savam svinīgajam noslēgumam, kas nozīmē – daudziem aktieriem, kuri dienu dienā atveidoja konkrētu tēlu, no tā būs jāšķiras uz visiem laikiem. Jautājām Zanei Daudziņai, vai viņai nepietrūks ekstravagantā Helēnas tēla.

Uz vietu “UgunsGrēkā” kāro arī Latvijā populārs “jūtūberis”

Uz vietu "UgunsGrēkā" kāro arī Latvijā populārs "jūtūberis" 10

Lai gan līdz balsojuma beigām vēl dažas dienas (tas noslēdzas 28. marta plkst. 23.59), ir jau izkristalizējušies tie daži, kuri, visticamāk, pārkāps pirmo “UgunsGrēka” aktieru konkursa kārtu. Viņu vidū ir arī slavenais “jūtūberis”, kanāla “Uldons TV” autors Uldis Ozols.

“Čūska, Tu!” “UgunsGrēka” kuriozu ZELTA FONDS, 2. daļa

"Čūska, Tu!" "UgunsGrēka" kuriozu ZELTA FONDS, 2. daļa

Nedēļas sākumā saviem lasītājiem un seriāla “UgunsGrēka” faniem devām iespēju atkal satikties ar sen neredzētiem varoņiem, kā arī viņu cilvēcīgajām pusēm, kas izlaužas filmēšanas laukumā. Uz tās pašas nots piedāvājam ieskatīties vēl kādā vēsturiskā video.

Leģendārā Mildiņa: “Vai latvietis ir gatavs dzīvei bez “UgunsGrēka”? Lūk, tas ir labs jautājums!”

Leģendārā Mildiņa: "Vai latvietis ir gatavs dzīvei bez "UgunsGrēka"? Lūk, tas ir labs jautājums!" 11

“Vai latvietis ir gatavs dzīvei bez “UgunsGrēka”? Lūk, tas ir labs jautājums! Nu, gānīt jau mūs ir sākuši, kas nozīmē, ka viņiem būs grūti bez mums!” smej aktrise, kura ir viena no lielā sešinieka, kas seriālā ir no pašas pirmās dienas – Ilze Vazdika. Sarunā portālam Skaties.lv Dailes teātra aktrise ieskicē savu lomu latviešu populārākajā seriālā, kā arī to, ko iesāks nākotnē.