Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
UgunsGrēks

Pastāsti draugiem:

UgunsGrēks

Ugunsgrēks

Jautājums “UgunsGrēka” skatītājam – Dana ir dzīva vai mirusi?

Jautājums "UgunsGrēka" skatītājam - Dana ir dzīva vai mirusi? 17

Pagājušajā nedēļā noslēdzās gan 2016. gads, gan arī seriāla “UgunsGrēks” 16. sezona, kurā, kā jau tas ierasts, rastas gan atbildes, gan radušies arī jauni jautājumi. Viens no lielākajiem vērsts Nacionālā teātra aktrises Līgas Zelčas spēlētās Danas virzienā.

30 tūkstoši dalībnieku!!! Noslēdzies “UgunsGrēka” lielais detektīvs!

30 tūkstoši dalībnieku!!! Noslēdzies "UgunsGrēka" lielais detektīvs! 2

Līdz ar gada izskaņu, arī UgunsGrēka 16. sezonas pēdējā sērija izrādīta – kāzas aizvadītas, Sandija (visticamāk) iespundēta trakomājā, Mare SPA viesnīcai jauni īpašnieki, bet pats galvenais – Grīnberga slepkava notverta. Skatīsim, kas tad uzvarējis lielajā detektīvu spēlē!

Tikai pie mums! Paši karstākie kadri no “UgunsGrēka” noslēguma sērijas

Tikai pie mums! Paši karstākie kadri no "UgunsGrēka" noslēguma sērijas 4

Tā diena ir klāt – satraukums aug ar katru sekundi, jo jau rītdien tiks aizvadīta pēdējā 2016. gada diena, taču pirms tam beidzot sagaidīsim seriāla “UgunsGrēks” 16. sezonas izšķirošos notikumus. Portāls Skaties.lv saviem lasītājiem piedāvā to, ko citi nevar – ieskatu fināla sērijas kadros vēl pirms ētera.

Vai tiešām slepkavības pierims? “UgunsGrēka” 16. sezona noslēgsies ar… kāzām!

Vai tiešām slepkavības pierims? "UgunsGrēka" 16. sezona noslēgsies ar... kāzām! 15

Jau 30. decembrī noslēgsies “UgunsGrēka”, šķiet, visvairāk krimināliem notikumiem piepildītā sezona. Visbeidzot skatītājiem tiks sniegtas atbildes uz daudziem jautājumiem: kurš īsti nogalināja Grīnbergu? Kādas nelietības slimības lēkmēs pagūs sastrādāt Sandija? Vai Danas rūpīgi glabātais noslēpums par viņas pagātni nāks gaismā?

Dāvana “UgunsGrēka” faniem: vērienīgākā 2016. gada aizkadru fotogalerija

Dāvana "UgunsGrēka" faniem: vērienīgākā 2016. gada aizkadru fotogalerija

Decembra pēdējā nedēļā daudziem kalpo kā atskatīšanās uz gadā padarīto, kā arī ar jaunu plānu un mērķu apņemšanos. Portāls Skaties.lv par godu šim pārdomu laikam seriāla “UgunsGrēks” faniem piedāvā vērienīgu fotogaleriju, kurā apkopoti spilgtākie momenti no 2016. gada aizkadriem.

Marija Linarte: Kaitina, kad mani dēvē par zvaigzni!

Marija Linarte: Kaitina, kad mani dēvē par zvaigzni! 3

Lielākajai daļai, kas šo meiteni kaut kur manījuši, viņa asociējas tikai ar vienu – seriālu “UgunsGrēks”, kur meitene atveido uzreiz divas lomas. Taču saruna ar Mariju Linarti necik nebūs par to. Vairāk par to, kā tas ir, būt jaunajam aktierim Latvijā, un ko šis jēdziens vispār nozīmē.