“UgunsGrēks”: ir uzradies Fēliksa dēls!

0 komentāri
“UgunsGrēks”: ir uzradies Fēliksa dēls!
TV3 Publicitātes foto

Sezonas sākumā iepazināmies ar jauno viesnīcas “īpašnieku” – Viesturu Smilgu, kurš, kā zināms, ir Aivara algots pārvaldnieks, lai noslēptu to, ka patiesībā viņš pats ir veiksmīgi viesnīcu atpircis. Taču ar to intrigas nebeidzas, jo blakus Ievas un Edija epopejai, kā arī Lidijas un Aņas nolaupīšanām, šodien seriāla “UgunsGrēks” skatītājus sagaida vēl viens pārsteigums – ir uzradies Fēliksa dēls.

Kādu dienu Pētersonu viesnīcā ierodas jauns cilvēks vārdā Svjatoslavs Zaicevs un paziņo, ka viņš ir Fēliksa dēls. Svjatoslavs izstāsta, ka ir ieradies no Krievijas, Vologdas apgabala Moločnoje ciema. Viņš uzaudzis popa Kirila Zaiceva ģimenē kā sestais, jaunākais dēls. Bērnība Svjatoslavam nav bijusi viegla – gan tēvs, gan brāļi viņu situši, jo viņš bijis mātes mīlulītis, turklāt vizuāli ļoti atšķīries no tēva un brāļiem. Viņa māte, guļot uz nāves gultas, atklājusi šīs atšķirības iemeslu – puiša īstais tēvs ir Fēlikss, kuru māte satikusi, atpūšoties 1989.gadā Krimas sanatorijā ”Černomorskij”. Tajā laikā tur bijis arī Fēlikss, kas ar saviem biedriem piedalījies Melnajā jūrā notiekošajos kara flotes manevros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fēlikss, protams, sākumā ir neizpratnē, taču Svjatoslavs parāda viņam fotogrāfiju, kurā Fēlikss redzams kopā ar viņa māti, Mariju. Fēlikss lieliski atceras, ka tajā laikā kopā ar draugiem pēc vakara jundas līdis pāri armijas daļas sētai un devies ciemoties pie sanatorijas atpūtniecēm. Diemžēl viņš galīgi neatceras tādu Mariju…

Fēlikss notic Svjatoslavam un gatavs pieņemt viņu par savu dēlu. Jevgēņija savukārt ir pilnīgi pārliecināta, ka Svjatoslavs ir krāpnieks. Kuram no viņiem izrādīsies taisnība?

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas