Monikas caursišanas spējas varētu likt mulst pat Rokijam

0 komentāri

Seriāla Sirdsmīļā Monika galvenā varone izklaidības dēļ iekūlusies ķezā. Taču viņas devīze skan – galvenais nepadoties. ”Rādi nevainīgu seju, turies man aiz muguras, un es visu nokārtošu!” viņa skubina Hildu.

Monika ir satraukusies, jo pēc sešām laukos pavadītām nedēļām jeb, pašas vārdiem, svaigā gaisa kūres brauks uz Rīgu. ”Kā man patiktu ieelpot benzīna smaržu!” sapņo Monika, kura ir noilgojusies pēc pilsētas trokšņa, kņadas, burzmas, automašīnām… Četrotne – Rambānu un Vimbu pāri – dosies uz mūziklu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viss rit gludi, līdz Monika saprot, ka biļetes bija uz dienas izrādi. Monika uzskata, ka nevajag tādēļ padoties, un izrādi redzēs visi.

Kad šķiet, ka nu visi laimīgi apsēdušies savās vietās, sākas nākamie notikumi…

Visu seriāla Sirdsmīļā Monika 8. sēriju skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas