Dreģes un Martinsones atveidotās varones atrāda slaidās kājiņas

0 komentāri

Izskatīgas jaunas sievietes parādīšanās deju vakarā seriāla Sirdsmīļā Monika varonēm savu sievišķību liek apzināties ar uzviju.

Dāmas – Monika, Hilda un Maija – ir sajūsmā par gaidāmo deju vakaru. Vīriem tas šķiet kārtējais garlaicīgais vakars, taču nav spēka turēties dāmām pretī. Kungi domā pēc iespējas ātrāk pamest balles vietu. Kad ballei pievienojas noslēpumainā viešņa, večiem atkaras žokļi…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamēr Monika, Hilda un Maija ar acīm ”met zibeņus”, Roberts taisnojas: ”Es negribēju būt nepieklājīgs, Žanis arī negribēja būt nepieklājīgs, Pēteris gaida savu kārtu, lai nebūtu nepieklājīgs.”

Nākamajā dienā dāmas apmainās viedokļiem, līdz nolemj iekārdināt savus vīrus. ”Sievas taču arī var izskatīties pievilcīgi, kairinoši, vilinoši,” mudina Monika. Kā noslēdzas dāmu centieni, skaties video!

FOTO: seriāla filmēšanas aizkulises

VIDEO: seriāla Sirdsmīļā Monika 10. sērija

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas