LNT jauns seriāls Atriebības zeme – robeža starp mīlestību un naudu

20 komentāri
LNT jauns seriāls Atriebības zeme – robeža starp mīlestību un naudu
Foto: publicitātes

Tev noteikti jāizlasa

LNT jaunais seriāls Atriebības zeme būs pilns kaislību un intrigu, bet pāri tām valdīs dusmas un atriebības kāre! Trīs brāļi, piedzīvojuši sāpīgu māsas zaudējumu, gatavi mainīt savu identitāti, lai sodītu vainīgo. Taču drīz vien viņi būs nolikti sarežģītas izvēles priekšā – atriebība vai mīlestība!

Atriebības zeme ir stāsts par trīs Galjardo brāļiem Arturo (Aarón Díaz), Flavio (Gonzalo García Vivanco) un Samuelu (Christian de la Campa), kuru sirdis deg atriebībā. Pēkšņi un traģiski noslepkavotās mazākās māsas Almas nāve neatstāj brāļus vienaldzīgus un viņi par to vēlas atriebties del Hunko Belmontu ģimenei, kuru brāļi vaino noziegumā. Atriebības laikā viņiem nāksies ne tikai uzvarēt savus lielākos ienaidniekus, bet arī pašiem sevi. Māsas nāves atriebšana viņiem sagādās dažādus piedzīvojumus un pārdzīvojumus.

Galjardo brāļi atriebības vārdā maina arī savu uzvārdu un sāk strādāt rančo, kas pieder bagātajai del Hunko Belmontu gimenei, lai būtu maksimāli tuvu saviem ienaidniekam. Pēc ģimenes galvas Ignasio del Hunko nāves, brāļi savu atriebības plānu pavērš pret nu jau kļuvušo atraitni Kajetanu un trīs skaistajām un apburošajām meitenēm Sofiju (Ana Lorena Sánchez), Irinu (Kimberly Dos Ramos) un Andrea (Scarlet Gruber). Tiesa, jaunās dāmas valdzina jaunos un čaklos puišus, ar laiku viņu starpā veidojas arī abpusēji patiesas jūtas! Kas izrādīsies spēcīgāks – atriebība vai mīlestība? Brāļiem būs grūti veikt izvēli – ja izdosies atriebt māsas nāvi, tad viņi noteikti zaudēs mīlestību!

Pasaulē atzītais Latīņamerikas seriāls Atriebības zeme (Tierra de reyes) televīzijas pirmizrādi piedzīvoja 2014. gada 3. decembrī Maiami kanālā Telemundo un tā pirmā sērija ieinteresēja vairāk nekā 2 miljonus skatītāju 4+ vecuma grupā, tā liecina mediju aģentūras Nielsen dati.

Izbaudiet seriālu Atriebības zeme no 20. oktobra darba dienās plkst. 17:35 LNT un TVPlay!
Tava televīzija no sirds!

20 komentāri

TOP komentāri

 • Johans Kurmis
  +2

  Johans Kurmis

  Interesanti, ka šī ir jau ceturtā zināmā versija, meksikāņiem dikti patīk šis stāsts
  1994 ar nosaukumu „Las aguas mansas”, latviski-„Klusie ūdeņi”- nav redzēts.
  2003. ar nosaukumu „Pasión de gavilanes”, latviski- „Slepenā kaisle”- cik spriežu, labākais visu laiku vispār meksikāņu (kolumbiešu) seriāls.
  2007. gadā ar nosaukumu „Fuego en la sangre”, krieviskais nosaukums „ogonj v krovi”- galīgi neizdevusies versija, kur pietiek ar vienu sēriju, lai saprastu, KA NAV- galvenie varoņi- drūmi purni.
  Tad nu skatīsim šo ceturto stāsta versiju „Tierra de reyes”- „Atriebības zeme”. Ceturtajā ir mainīti varoņu vārdi, hmm. Vismaz aktieri izskatās pieņemami. Tikai viens BET. Ja nu atkal ieskaņošanai pasauc G. Silkaktiņu arf viņa pretīgi jēlo balsi. Tas būtu aplam bēdīgi.

  06.10.2015 20:43

 • Gita
  +1

  Gita

  Ļoti forš serials,veletos lai katru gadu tadi butu.

  20.01.2016 00:02

 • severīns
  +1

  severīns

  ļoti labs seriāls viens no telemundo labākajiem seriāliem ja neskaita corazon valiente
  cerams ka lnt šo seriālu iepirks nākamo

  09.12.2015 21:28

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas