Latviešu humora labākās tradīcijas izbaudi jaunajā seriālā Bitīt” matos!

2 komentāri

TV3 jaunā sezona nebeidz pārsteigt. Seriāls Bitīt” matos uzņemts speciāli tam radītā paviljonā, kur izbūvēta ne vien plaša frizētava, bet arī masāžas un tetovēšanas saloni. Bitīt” matos popularizēs ģimeniskās vērtības, kā arī ļaus pasmaidīt par Zaķīšu ģimenes pūlēm gūt panākumus mežonīgajā kapitālismā.

Ojārs, kuru seriālā atveido aktieris Voldemārs Šoriņš, ir atraitnis, un viņa salonā saimnieko abas meitas – kautrīgā Fanija un seksīgā Vēsma. ”Mēs dzīvojam idillisku dzīvi, līdz parādās Kristers, kurā mēs abas iemīlamiem. Un tad mēs kļūstam par konkurentēm,” stāsta Fanijas lomas atveidotāja aktrise Lelde Dreimane.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nacionālā teātra aktieris Uldis Anže seriālā atveido šarmantā friziera Kristera lomu. Kā pats atzīst, ar friziera profesiju dzīvē ir uz jūs. ”Es aprobežojos ar izmazgāšanu, izžāvēšanu un gatavu frizūru piekārtošanu, lakas iepūšanu. Bet tas ir tikai sākums. Es ceru, ka man laika gaitā iedos arī šķēres,” par Kristera lomu stāsta Anže.

”Šis žanrs – komēdijseriāls – pats par sevi ir diezgan grūts, it sevišķi Latvijas apstākļos, Latvijas publikai. Atliek tikai cerēt, ka humors, kas rakstīts šeit pat uz vietas kopā ar latviešu scenāristiem, tiks novērtēts, paņemts pretī labāk nekā iepirktais. Tas, man liekas, ir svarīgi, kas viss top šeit uz vietas, mēs paši varam mainīt sižetu, grozīt, kā vajag. Tēlu mums ir gana daudz, gana interesanti, situācijas daudz un dažādas. Drusku, protams, parādīsies arī melnais humors,” pirms Bitīt” matos pirmizrādes stāsta seriāla producente Baiba Saleniece.

Seriālu televīzijas ekrānos varēs vērot jau no 6. februāra katru sestdienas vakaru kanālos TV3 un TVPlay.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • :DDD
  0

  :DDD

  Zaķīšu ģimene, ha, ha

  03.02.2016 10:55

 • Dita
  0

  Dita

  Cerams, būs labāks par Ugunsgrēku

  03.02.2016 10:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas