EKSKLUZĪVS: intervija ar seriāla Sirdsmīļā Monika varoņiem Moniku un Robertiņu

1 komentārs

Portāls Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu interviju ar seriāla Sirdsmīļā Monika galveno lomu atveidotājiem, aktrisi Mirdzu Martinsoni un aktieri Jāni Reini.

”Ļoti patīkami, ka ir izaugusi paaudze, kas nu ir pieauguši cilvēki, jo seriālu sākām filmēt jau 1999.gadā. Toreiz seriāls patika visiem, bet ir sevišķi veciem cilvēkiem un bērniem, un nu šie bērni ir izauguši lieli. Aktiera mūžs tāds ir – ja ilgāku laiku nekur neparādies, skatītāji tevi piemirst, tāpēc ir ļoti patīkami, ka bērni, kuriem nu jau ir 20-30 gadi, mūs uz ielas joprojām atpazīst,” stāsta seriāla Roberta lomas atveidotājs, aktieris Jānis Reinis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mīļo Jānīt, mūs neviens nav piemirsis. Visi priecājās, ka seriāls no jauna tiek filmēts, tāpēc to varētu turpināt vēl un vēl. Man ir ļoti liels prieks atkal visus satikt, it sevišķi manu mīļo Jānīti. Mēs viens otru papildinām un saprotam no pusvārda. Jaunajai paaudzei, kas mūs vēl nav redzējuši, novēlu mūs iemīlēt tāpat, kā iepriekšējai,” atklāj seriāla Monikas lomas atveidotāja, aktrise Mirdza Martinsone, kura visiem Latvijas vīriešiem vēl būt tikpat pacietīgiem pret savām sievām, kā Robertam šajā seriālā. Bet sievām – mīlēt un lolot savus vīrus.

1 komentārs

TOP komentāri

 • divdesmitgadniece;)
  +1

  divdesmitgadniece;)

  es ceru, ka Moniku turpinās filmēt vēl un vēl!:)
  bērnības mīļākais seriāls!

  18.09.2015 15:55

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas