Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Seriāli

Uz vietu “UgunsGrēkā” kāro arī Latvijā populārs “jūtūberis”

Uz vietu "UgunsGrēkā" kāro arī Latvijā populārs "jūtūberis" 6

Lai gan līdz balsojuma beigām vēl dažas dienas (tas noslēdzas 28. marta plkst. 23.59), ir jau izkristalizējušies tie daži, kuri, visticamāk, pārkāps pirmo “UgunsGrēka” aktieru konkursa kārtu. Viņu vidū ir arī slavenais “jūtūberis”, kanāla “Uldons TV” autors Uldis Ozols.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

“Čūska, Tu!” “UgunsGrēka” kuriozu ZELTA FONDS, 2. daļa

"Čūska, Tu!" "UgunsGrēka" kuriozu ZELTA FONDS, 2. daļa

Nedēļas sākumā saviem lasītājiem un seriāla “UgunsGrēka” faniem devām iespēju atkal satikties ar sen neredzētiem varoņiem, kā arī viņu cilvēcīgajām pusēm, kas izlaužas filmēšanas laukumā. Uz tās pašas nots piedāvājam ieskatīties vēl kādā vēsturiskā video.

Leģendārā Mildiņa: “Vai latvietis ir gatavs dzīvei bez “UgunsGrēka”? Lūk, tas ir labs jautājums!”

Leģendārā Mildiņa: "Vai latvietis ir gatavs dzīvei bez "UgunsGrēka"? Lūk, tas ir labs jautājums!" 11

“Vai latvietis ir gatavs dzīvei bez “UgunsGrēka”? Lūk, tas ir labs jautājums! Nu, gānīt jau mūs ir sākuši, kas nozīmē, ka viņiem būs grūti bez mums!” smej aktrise, kura ir viena no lielā sešinieka, kas seriālā ir no pašas pirmās dienas – Ilze Vazdika. Sarunā portālam Skaties.lv Dailes teātra aktrise ieskicē savu lomu latviešu populārākajā seriālā, kā arī to, ko iesāks nākotnē.