“Es krāsas ļoti mīlu! Visa mana dzīve ir vienās krāsās un kompozīcijās!” Aizraujoša saruna ar mākslinieci Ievu Bondari

0 komentāri

Jaunā Kanāla 2 raidījuma “Mans skapis – mana vizītkarte” veidotāji uz katru pārraidi viesos aicina kādu sabiedrībā pazīstamu dāmu, kura būtu gatava dalīties savā stila pieredzē un padomos! Tā kā šoreiz raidījuma galvenā tēma bija krāsas, studijā viesojās brīnišķīgā Ieva Bondare – jo kurš gan varētu būt lielāks krāsu eksperts kā māksliniece!

Māksliniece Ieva Bondare atzīst, ka savā ikdienā un mākslā izmanto daudz un košas krāsas. Arī savos tērpos cenšas no krāsām veidot visādus, dažreiz pat trakus salikumus. Bet tajā pat laikā atzīst, ka viņai nav vienas mīļākās krāsas – visas ir vienlīdz tuvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krāsas ir mana dzīve

Ierodoties uz raidījumu, katrai sabiedrībā zināmai dāmai līdzi jāpaņem sev svarīgs un īpašs tērps, vai kāds ļoti mīļš aksesuārs, kas atrodams sievietes drēbju skapī. Viena no lietām, ko māksliniece Ieva Bondare bija paņēmusi līdzi, ir viņas darba instruments – melnais ķitelītis. Pati smej, ka tas, ka viņa to ir uzvilkusi, kamēr darbojās, nemaina faktu, ka pārējās drēbes tāpat ir nošmulētas!

Tā ir mana būtība, ka krāsas paliek uz rokām, citiem apģērbu gabaliem – tas viss pieder pie procesa! Šis priekšautiņš man tiešām ir mīļš un, kad es viņu uzlieku, tikai tad sakās īstā strādāšana!

Taujāta par savu iemīļotāko apģērba komplektu ikdienā, māksliniece Ieva Bondare smej, ka viņai tāda nemaz nav, tāpat kā nav neviena īpašāka, iemīļotāka krāsa. Bet, ja kaut kas ir jāizvēlas, tad tas noteikti būs kombinezons vai džinsi, īpaši, ja tie saplēsti.

Sarunas laikā Ieva atklāj, ka viņai tuvāks ir sportiskais un sievišķīgais stils. Māksliniece cenšas abus stilus apvienot, lai savu ikdienas tēlu padarītu pēc iespējas interesantāku!

Foto

Melnā krāsa nav man!

Māksliniece smej, ka, ja ir jāizvēlas, tad melnā krāsa nav viņas. Ieva melno krāsu savā drēbju skapī aizstāj ar visām citām krāsās. Kā padomu citām viņa uzsver, ka tumši zila krāsa ir pats labākais tonis. Jo ne velti tas ir arī diplomātu tonis, karaļtonis, tā ir krāsa numur viens, kuram būtu jābūt visās garderobēs – kā sieviešu, tā vīriešu.

Zinu – melnā krāsa man ļoti labi izskatās, esmu saņēmusi visvairāk komplimentu tieši tad, kad man ir kas melns mugurā, bet es viņu nevaru ilgi uz sevis nēsāt! Es uzvelku, noteiktu stundu skaitu pavadu viņā, bet mājās man ir vēlme pēc iespējas ātrāk visu novilkt nost!

Ieva iesaka visām vilkt tumši zilas drēbes, jo ar šo toni nav iespējams nokļūdīties. Tumšais tonis piestāv visām, gan pie matu, gan ādas krāsas! Tumši zila krāsa ir garantija ikvienam, jo tu zini, ka izskatīsies lieliski!

Ieva Bondare uzskata, ka cilvēkam gaume izjūta jau ielikta šūpulī. Tas viss tomēr nākot no ģimenes – no mammas, tēta, vai omītes. Pēc mākslinieces domām, to nevar iemācīties. Tās vai nu ir, vai nav!

Video

Seko līdzi modes aktualitātēm, sirsnīgām un foršām intervijā ar Latvijā zināmām sabiedrības dāmā, kā arī uzzini visu jaunāko modesd horoskopos katru svētdienas vakaru Kanālā 2, plkst. 19:30! Kā arī, visos sociālajos portālos: facebook.com/kanals2, vai Instargram @mansskapis!

Visi jaunumi tiek ievietoti arī Kanāla 2 mājas lapā. Tiekamies un, lai stils un mode jūs pavada šājā pavasarī. Uzmirdzi no jauna!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas